Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wyższe odszkodowanie - to możliwe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jeśli zamierzasz starać sie o wyższe odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu odwiedź stronę http://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/cennik/ kancelarii Artura Klimkiewicza i poznaj warunki współpracy. Na pewno pomoże on Ci z Twoją sprawą, a jego doświadczenie praktycznie gwarantuje sukces
A co jeśli nie staram się o wyższe odszkodowanie?
To nie dostaniesz kasy. Moim zdaniem warto do EuCO . Oni pomagają w takich sprawach
Natomiast według mnie najlepsza do tego spraw odszkodowań to Kancelaria Omega. Gorąco polecam Smile

http://kancelariaomega.pl/odszkodowania-katowice.html
Z tego co się orientuję, to wyższe odszkodowanie powypadkowe można uzyskać dzięki EuCO.
Warto walczyć o wyższe odszkodowania. Jakby nie patrzeć do adwokata z Białegostoku kontakt nie boli, wystarczy zadzwonić, napisać maila i zobaczyć, ile adwokat będzie w stanie dla nas ugrać.
Tylko, że prawnik bierze wynagrodzenie z góry, a EuCO z dołu. To jest ważne.
Dzień dobry wszystkim!

Zaniżone odszkodowanie to niestety rzecz normalna. Ubezpieczalnie oszczędzają i to przekłada się na zbyt niskie wypłaty odszkodowań. W takich sytuacjach warto napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela i przedstawić solidne argumenty np. kosztorys naprawy sporządzony przez niezależnego eksperta. O tym jak napisać skuteczne pismo odwołujące, możecie przeczytać na stronie https://www.helpfind.pl/odwolanie-od-decyzji-ubezpieczyciela-wzor. Ponadto są tam dostępne wzory pism, które pomogą uzyskać wyższe odszkodowanie.

Pozdrawiam!
A ja polecić mogę całkiem rzetelne stowarzyszenie Wokanda, które akurat ma placówkę w Katowicach. Współpracują z wieloma kancelariami, na przestrzeni ostatnich lat pomogli wielu osobom. Działają zarówno w przypadku kolizji drogowych, ale i w sytuacjach, gdy w grę wchodzą błędy medyczne. Tu macie ich stronkę: http://wokanda.org.pl/.

Wink
To o czym pisze @Eugeniusz to fakt , z tym że to jedna z dróg. Odwołanie pisać rzecz jasna można ale bez większego doświadczenia zwykły "Kowalski" , czyli większość z nas Smile będzie miała problem wywalczyć pieniądze. Ja się w to bawić nie chciałam też odezwałam się do Economist https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ , tel. 882 000 883 . Dzięki nim dostałam odpowiednio wysoką kwotę, która pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą samochodu
Stron: 1 2
Przekierowanie