Forum AE Katowice

Pełna wersja: wieczór panieński
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja najlepsza przyjaciółka niedługo będzie mieć wieczór panieński i z dziewczynami zastanawiamy się co jej podarować w prezencie. Zastanawiałam się może nad wynajęciem striptizera. Cała impreza odbędzie się w Łodzi, więc mamy kawałek do przejechania. Ale szukałam informacji i znalazłam http://www.mateusztanczy.pl/ oferta brzmi świetnie i Magda pewnie będzie w szoku. Jak wyglądał wasz wieczór panieński?
Myślę, że to może być całkiem niezły pomysł, jednak Wy najlepiej znacie Waszą koleżankę i ocenicie, czy coś takiego jej się spodoba. A organizujecie imprezę w domu czy klubie? Przydadzą Wam się na pewno różne akcesoria na wieczór panieński, zwłaszcza, jeśli impreza będzie w domu. Sporo fajnych kostiumów, balonów, słomek i innych gadżetów znajdziecie w sklepie internetowym Happenings.pl, polecam, bo wybór mają naprawdę niemały Wink
Moden są teraz wyjścia do escape roomu i potem ewentualnie jakaś dalsza część imprezy. To też zależy co akurat lubi dana osoba, więc warto dobierać atrakcje pod jej gust. A może na rozładowanie atmosfery na początek fajnie wybrać się na szczetnicę.
a nie za nudno i tradycyjnie?
Za duże jest już szaleństwo z tymi wieczorami.
Taniec jakiegoś przystojniaka na wieczorze panieńskim to świetna atrakcja dla przyszłej Pani Młodej. Jeśli jesteście dobrymi koleżankami i macie wspólne zdjęcia, możecie wykonać fotoksiążkę jako prezent. Albo zrobić taką fotoksiążkę ze zdjęciami z wieczoru panieńskiego, to dopiero pamiątka ! Jesli podoba Ci się mój pomysł zaprasza na stronę Printu https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/p...-panienski
Serio? Moim zdaniem to kiepska rozrywka, a jaka kosztowna...
Wynajęcie tancerza erotycznego na wieczór panieński dalej jest modne. Ja uważam to za świetną atrakcję dla przyszłej Panny Młodej. A Wy co sądzicie? Smile Kiedyś miałam okazję uczestniczyć w kilku takich występach i nie czułam się skrępowana. Wręcz przeciwnie - to było fajne, wesołe show, bez wywołania wstydu. Jeśli się zdecydujecie, to zachęcam do skorzystania z usług Mateusza: http://www.mateusztanczy.pl/ . Ustalicie z Nim scenariusz zabawy, jego przebranie etc. Ma głowę pełną pomysłów, więc coś Wam zarekomenduje. Występ będzie niezapomniany!
Niebawem mój i mam nadzieję, że będzie niezapomniany.

__

Sprawdzony Krem na cellulit
Nie wiem co jest ciekawego w tańcu striptizera. Lepiej udajcie się na dyskotekę i tam się pobawcie.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie