Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ferie nad morzem ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka,

chcieli byśmy w tym roku bardzo spędzić ferie nad morzem i tak się zastanawiamy jak to jest zima nad morzem Smile Znaleźliśmy już nawet taką świetną ofertę https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie...03-2018-r/ i na nią stawiamy , ale chętnie też byśmy poznali jakieś wasze opinie na temat zimy nad morzem Smile
na pewno inaczej jest niż zimą w górach
Morze zimą nie ma wiele do zaoferowania.
nad morzem nie ma co robić zimą
Zimą nad morzem nie ma nic ciekawego. Wiem bo całe życie mieszkam 10 minut od morza. Zdecydowanie bardziej wybrałbym góry.
Nad morzem zawsze świetnie spędza się czas więc pomysł jak najbardziej dobry Big Grin.
Madmoni dobrze pisze - podczas zimy nic ciekwego nie znajdziecie nad morzem.
Co kto woli, klimat zimowy + morski są naprawdę świetnym połączniem ^^.
Ferie nad morzem to zdecydowanie zły pomysł. Mieszkam dosłownie 10 minut od morza i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zimą nie ma tutaj nic ciekawego.
Nad polskie morze raczej nie wybierałabym się zimą. Byłam tam raz w lutym, ale tylko dlatego że musiałam i szczerze mówiąc wolę odwiedzać tamte rejony w nieco cieplejsze miesiące. Gdybym miała do wyboru, wolałabym zimowe wakacje spędzić jednak w górach.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie