Forum AE Katowice

Pełna wersja: Faktoring
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś korzysta z takiej opcji jak faktoring? Jakie niesie on za sobą rzeczywiste korzyści, i co dzięki niemu mogę zyskać?
Myślałem o tym ale przełożyłem to na następny rok.

___________________________________
http://glassdex.pl
Nasza firma od dawna korzysta z efaktoringu głównie w celu pozyskania dodatkowego wsparcia finansowego. Faktoring online oferowany przez NFG http://nfg.pl/ służy do uwolnienia środków przetrzymywanych na fakturach firmowych. Dzięki niemu nie musimy zaciągać dodatkowych zobowiązań na dofinansowanie biznesu. Cały proces jest bardzo szybki i z reguły nie trwa dłużej niż kilka minut.
Zdecydowanie zgadzam się z tym, że coraz więcej firm decyduje się na usługi faktoringu i ja również jestem za. Sam podjąłem jakiś czas temu współpracę z tą firmą: https://pragmago.pl/ i naprawdę szczerze mogę polecić ich usługi. Mają ogromne doświadczenie w branży. Cały proces odbywa się online, a dodatkowo gwarantują ubezpieczenie odbiorców gratis.
Poza oczywistym plusem, czyli poprawieniem plynnosci, warto wsomniec ze dzieki faktoringowi mozna zaplacic dostawcy od reki, a to daje mozliwosc wynegocjowania niezlego rabatu.Tu mozna zobaczyc pozostale plusy: https://smeo.pl/faktoring/#jakiekorzyscibiznesowe
Korzystam od dwóch lat z usług Bibby Financial Services. I to tylko dzięki temu wsparciu (chociażby w weryfikacji kontrahentów) odważyłem się wejść na rynek zagraniczny. To trochę jak dobry partner biznesowy Smile
Przekierowanie