Forum AE Katowice

Pełna wersja: regały na opony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój narzeczony poszukuję regałów na opony. Czy ktoś z was ma taki regał i może polecić jakąś firmę, od której warto zakupić?
Potrzebuję właśnie takich regałów na opony. Mój mąż chce zbudować z firmą http://depenbrock.pl/ mały magazyn pod miastem, w którym mógłby naprawiać samochody. Niedaleko mamy domek, więc mogłabym się tam na lato z dziećmi przenosić, a on miałby przynajmniej blisko na obiad. Mamy już wstępny plan do omówienia, ale taki regał by się przydał. Zajrzę na wasze strony, dzięki.
Takie regały w stosunkowo niewielkich warsztatach może i będą w stanie się sprawdzić, ale według mnie gdy w grę wchodzi konieczność przechowywania dość sporej ilości opon, czy innych części samochodowych, zdecydowanie lepie sprawdzić się mogą jakieś solidniejsze półki siatkowe, które posiadają ładowność nawet kilkuset kilogramów. Do tego takie półki są bardziej uniwersalne, można wykorzystać je do przechowywania naprawdę wielu różnych przedmiotów.

Wink
Pewnie jak ktoś ma taką możliwość to takie regały przydają się do przechowywania opon.
Jeśli chodzi o regały na opony to ciężko polecić mi coś konkretnego, ale a stronie: http://sip.krosno.pl/ znajdziesz spory wybór regałów i stojaków na różnego rodzaju ekspozycje sklepowe więc może komuś się to przyda Smile Wygląd sklepu to teraz na prawdę ważna sprawa żeby przyciągnąć ewentualnych klientów.
Przekierowanie