Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak zostać producentem muzycznym ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak często myślisz, że kompletnie się nie nadajesz do tworzenia muzyki? Ktoś w końcu powiedział ci, że nie masz talentu? Boisz się postawić wszystko na jedną kartę? Ten poradnik rozwieje twoje wątpliwości http://www.gminachorzele.pl/jak-zostac-p...m-czesc-1/ Czy myślicie, że nie każdy powinien zabierać się za tworzenie muzyki, a może każdy może ją tworzyć?
Myślę, że jak ktos przeczyta jeden poradnik w internecie na stronie jakiejś gminy to nie zostanie producentem muzycznym.
Myślę, że przede wsystkim trzeba mieć pasję... Ale niekoniecznie producent może być fajną opcją ! Jak dla mnie równie interesująca może być sama możliwość zostania muzykiem, a na początek można sobie skorzystać z usługi jakim jest wynajem instrumentów muzycznych ! Super sprawa moim zdaniem, bo wcale nie trzeba od razu wydawać dużych pieniędzy Wink Co myślicie ?
Dobrym pomysłem według mnie może być porada eksperta z tej dziedziny.
Super. Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one Wink
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
każdy może zostać, ale musi to lubić. Nic na siłę... musi czuć muzykę.
Jak zostać producentem muzycznym? Niestety, droga na szczyt jest wyjątkowo kręta... Chcąc zdobyć sympatię publiczności, trzeba robić muzykę, której oczekują. Żeby robić muzykę, warto nauczyć grać się na różnych instrumentach, które wcześniej trzeba kupić. Perkusje można znaleźć w ofercie gdyńskiego sklepie, drumstore.pl!
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Może najpierw trzeba nauczyć się grać na wielu sprzętach? Ja zastanawiam się czy swoje dziecko nie posłać do http://muzyczna.pl/nauka-gry-na-skrzypcach/ , mają podobno mega wielkie doświadczenie w nauce, potrafią wyszkolić każde dziecko, doszlifować każdy talent. Właśnie taka szkoła powinna zostać właśnie tobie przedstawiona. Wiem, że jak mój syn wykaże zainteresowanie to z pewnością będę mogła z dumą słuchać go na koncertach.
Stron: 1 2
Przekierowanie