Forum AE Katowice

Pełna wersja: Suplementy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, jakie macie doświadczenia z suplementami. Ostatnio po aerobiku słyszałam, jak dziewczyny rozmawiały między sobą o odżywka i suplementach. I o ile dobrze zrozumiałam, to wypowiadały się akurat o takich: https://glutamina-odzywki.pl/producent/activlab/. I zastanawiam się, czy osoba, która regularnie uprawia sport, to znaczy 3-4 razy w tygodniu tez się czymś takim powinna wspomagać? :> Czy są one zarezerwowane dla wyczynowców?
Akurat o tym nic nie wiem, ale dla osób aktywnie cwiczących na siłce sprawdza się X-form complex. To jest dla tych którzy robią trening na siłowni, natomiast o efektach po aerobiku się nie wypowiem - wszyscy moi znajomi idą w masę Wink
Suplementów na odchudzanie czy też budowanie masy mięśniowej nie zażywam, ponieważ zbyt wiele się naczytałam o możliwych skutkach ubocznych. Ale stosuję na przykład Mega Flavon - jest to innowacyjny suplement w postaci żelu owocowego, który zawiera spore dawki antyoksydantów i polifenoli, które chronią organizm przed starzeniem się. Preparat zawiera też sporo witaminy C i mogę potwierdzić, że bardzo silnie wzmacnia odporność Wink Wystarczy zażywać po jednej łyżeczce - rano i wieczorem, aby odczuć pozytywne efekty jego działania.
ja polecam jako suplement diety kapsułki czarnuszka. Od kilku miesięcy biorę je i na prawdę bardzo dobrze na mnie działają. Polecam poeksperymentować.
Ważne, aby z suplementami nie przesadzać, nadmiar witamin również jest szkodliwy.
A gdzie konkretnie zaopatrujecie się w wysokiej jakości suplementy? Ja staram się korzystać przede wszystkim z pomocy sklepów, które zaopatrują się w sprawdzonych hurtowniach takich jak http://hurt.bodypak.pl/. Stosowanie suplementów przynieść może dobre efekty, o ile tylko stawia się na produkty wyłącznie najwyższej jakości. Wink
Nie wiem, ja sobie bez nich na spokojnie radzę.
W swojej diecie stosuję niektóre, wybrane suplementy. Jednym z nich jest np. cytrynian magnezu, będąca bardzo bogatym źródłem magnezu dla dorosłego organizmu. Pierwiastek ten jest przyswajany z czystej soli organicznej, w której brak jest jakichkolwiek innych składników wspomagających. Zawsze staram się wybierać tylko suplementy organiczne, naturalnego pochodzenia. Nigdy żadnej chemii.
Dobrze, jeśli przy odchudzaniu stawiasz na ruch o raz dietę. To podstawy. A możesz dla większego efektu dorzucić też suplementy diety lub fajne plastry Sliminazer Czytałam o nich ostatnio na ciekawej stronie http://slim-express.pl/sliminazer-plastr...apsulkach/ myślę że trzeba próbować wszystkiego jeśli mamy taką możliwość.
Moim zdaniem żadne suplementy nie pomagają.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie