Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jaki prezent dla wykładowcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcemy podarowac prezent na wydziale dla odchodzącego wykładowcy. Co mu podarować?
Jeśli mogę doradzić to najbezpieczniejszym prezentem będzie na pewno kosz smakołyków:
http://www.24jgora.pl/artykul,21524

Po pierwsze będzie to neutralne. Jesli nie znacie kogoś dobrze to bardzo trudno mu dobrać personalny prezent.

Po drugie nie znam osoby, która nie cieszyłaby się z takich lepszych jakościowo smakołyków. Jak właśnie dobra kawa, czekoladki czy alkohol.
Może jakiś gadżet? Może kubek z napisem bądź kalendarz z grawerem?
Myślę, że najlepiej jakaś pamiątkę związaną z uczelnią Wink będzie dobrze wspominał
Zależy czym się interesuje...
A z jakiego w ogóle powodu chcecie mu dać prezent? Aż tak jesteście z nim zżyci?
A może dobrym prezentem było by takie etui https://itnes.pl/torby-i-plecaki-hp/hp-u...a00aa.html Bardzo eleganckie, może być do laptopa czy notebokka. Moim zdaniem ładny i nie zobowiązujący prezent.
Hm... a znacie choć trochę tego wykładowcę? I wogóle to czego uczy, co wykłada? My kiedyś żegnaliśmy wykładowcę historii, wiedzieliśmy, że jego pasją jest numizmatyka, dlatego też skompletowaliśmy dla niego zestaw akcesoriów numizmatycznych z https://www.skarbnicanarodowa.pl/ Monet nie kupowaliśmy, bo nie byliśmy w stanie przewidzieć, jakie już ma w swojej kolekcji, a stwierdziliśmy, że akcesoria zawsze się przydadzą Wink
Faktycznie można kupić jakiś gadżet uczelniany, tylko ciężko też stwierdzić co on ma. Elegancka byłaby aktówka, ale skoro odchodzi z uczelni to może mu się średnio przydać. Może po prostu jakąś dobrą książkę lub właśnie taki kosz słodyczy z kawą pakowany w sklepach z upominkami.
może dobrym pomysłem będzie jakiś luźny prezent, od siebie proponuję śmieszne koszulki z nadrukiem. Do tego wystarczy stworzyć jakiś śmieszny napis czy obrazek na koszulkę i powinno być spoko.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie