Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak to wpłynie na koszty ogrzewania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
na chwile obecną dostępnych jest wiele metod ogrzewania domu.Warto jednak przed ostateczną decyzją przekalkulować, która z nich jest najbardziej opłacalna. Moim zdaniem jest to ekogroszek. Zobacz sobie tutaj https://dobry-ekogroszek.pl/ na ceny, a podobno ciepło bardzo dobrze trzyma i większość ludzi , chwali takie rozwiazania.
hej,
ja niedawno kupiłem kominek elektryczny i bałem się, że on przyczyni się do zwiększenia kosztów za ogrzewanie. Jednak wybrałem oszczędny model z http://www.kominki-elmes.pl/kominki-elektryczne-pl.html i praktycznie nie odczułem różnicy, a efekt zaskakujący Big Grin polecam
nie wiem, popytaj
Inną opcją, dzięki której można zaoszczędzić na ogrzewaniu, jest rekuperacja. O tej kwestii warto poczytać więcej na stronie http://centrumrekuperacji.pl/. Moim zdaniem jeśli ktoś buduje dom to powinien o tym poważnie pomyśleć.
U nas jest ogrzewanie centralne. A zamiast kaloryferów mamy podłogówkę. Jak dla mnie rewelacja, tym bardziej że mamy małe dziecko, które uwielbia bawić się na podłodze. Mam przynajmniej pewność, że nie zmarznie w pupcię. Poza tym zrobiliśmy dobry projekt kotłowni i teraz nawet jak przyjdą pracownicy to wiedzą co jest gdzie zainstalowane i mają ułatwioną robotę
dzięki za te informacje
Pomyślcie o ekologicznych sposobach ogrzewania domu. Nasza planeta już jest wystarczajaco zanieczyszczona by robic to dalej i dalej... ja nawet zlecilem firmie https://www.ggsprojekt.pl/ochrona-srodowiska/ sporzadzenie raportu srodowiskowego w mojej okolicy i monitorowania wód, bo wspólnie z zona dzialamy jak tylko sie da by wbic ludziom do glowy, ze trzeba skonczyc z zatruwaniem naszej planety!
Najlepiej ogrzewać dom robiąc w nim ogrzewanie podłogowe. W podłodze utrzymuje się niższą temperature, a że jest rozprowadzona po całym pomieszczeniu i ogrzewa je od dołu to czuć przyjemne ciepło i przy okazji zużywa się do tego mniej energii. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Ogrzewanie podłogowe można dać pod płytki i panele więc nie ma problemu, aby rozłożyć je w całym domu. Szczególnie polecam ogrzewanie podłogowe w sypialni i łazience
A jakie macie ogrzewanie jeżeli mozna wiedzieć?
U nas od niedawna w sumie jest piec gazowy, cały montaż wykonywała firma https://ratgar.pl/montaz-kotlowni/ Naprawdę świetnie się spisała, jestem z niej bardzo zadowolona polecam.
W temacie ogrzewania na pewno zainteresuje Cię sprawdzony i wydajny ekogroszek. Wiem że jedną z takich opcji na pewno znajdziemy tutaj https://wegielekotec.pl ludzie bardzo chwalą sobie ich groszek.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie