Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak to wpłynie na koszty ogrzewania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

klarcia napisał(a):
Wiele zależy też od tego czym grzejemy, my teraz wymienialiśmy kocioł na taki 5 klasy z dofinansowaniem od tego producenta - https://www.piecbud.net.pl/ No i jest naprawdę o wiele bardziej ekonomiczny niż poprzednik


a nie myslalas o panelach slonecznych? My zamawialiśmy i nie żałujemy wydanych pieniędzy, tutaj można je kupić https://www.4sun.eu. Polecam bo mają dobre ceny i wysokiej jakości produkty. Można je spokojnie montować także na kamperach, łodziach, kempingach, ogródkach działkowych, systemach alarmowych. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.

Dla mnie ważne jest to, aby koszty ogrzewania były stosunkowe niskie do tego, jakie ogrzewanie daje możliwości. Tymi możliwościami na pewno jest ekologia i to, że możemy oddychać odpowiednim powietrzem w naszym domu. Myślę, że to wszystko zdecydowanie pasuje do ogrzewania elektrycznego i fajnym wyborem jest grzejnik elektryczny z termostatem
Jeśli chodzi o ogrzewanie w domu, to warto rozważyć zasilanie gazem LPG. Polecam ofertę firmy http://lpgdirect.pl/ która dostarcza paliwo jak i zajmuje się montażem i projektowaniem instalacji. Początkowy koszt szybko się zwraca w niskich rachunkach no i jest ekologicznie. Węgiel będzie wycofywany z obiegu i zastępowany ekologicznymi paliwami w tym gazem.
chcecie obniżyć rachunki za ogrzewanie? Myślę, że tu rekuperacja będzie bardzo dobrym krokiem do tegoSmile Jeżeli o tą chodzi to firma https://el-san.pl wam na pewno świetnie pomoże.
Jeśli myślimy na poważnie o tanim ogrzewaniu, to trzeba koniecznie rozważyć montaż ogrzewania na podczerwień, to chyba teraz najtańsza opcja, a na pewno jedna z najbardziej ekologicznych https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html tutaj warto o tym poczytać więcej
Moim zdaniem ludzie za bardzo kombinują z tym ogrzewaniem. Pellet czy prąd są drogie, a gaz? Gaz mogą nam odciąć i ile gospodarstw zostanie bez ogrzewania? To się aż w głowie nie mieści. Dlatego ja was proszę, wybierajcie ogrzewanie rozsądnie. Ja na przykład patrzyłem na takie https://kotlarstwo.co/kotly-na-ekogroszek.html piece i o takim sposobie opalania domu właśnie myślę.
No widzę, że tutaj ktoś myśli o oszczędzaniu, dlatego zdecydowanie chcę powiedzieć, że ten oto zasobnik wody ciepłej może się sprawdzić, jeśli macie nadwyżki wody ciepłej podgrzewanej przez kotły centralnego ogrzewania. Jest to sposób na jej niemarnowanie, co na pewno też wpłynie na rachunki za ogrzewanie.
Może ktoś z was zastanowi się nad kupnem pellet z http://sprzedaz-pellet.pl/ .Mi tę firmę polecił mój przyjaciel,a on zawsze poleca mi bardzo dobre firmy.
Co do ogrzewania domu ekogroszkiem to u mnie jest to wydajne, wcześniej ogrzewałem drewnem i dużo więcej na nie wydawałem. Tutaj https://sobianek.pl/ polecam wam zamawiać węgiel bo mają prosto z kopalni certyfikowany, można internetowo z dostawą do domu zamawiać.
Podłogówka pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości architektonicznych danego pomieszczenia - elementy grzejne są w niewidoczne, a w przemyślanej aranżacji wnętrza nie przeszkadzają grzejniki. My zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie przy pomocy firmy https://home.uponor.pl/ i uważam, że był to strzal w dziesiątkę
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie