Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak to wpłynie na koszty ogrzewania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja poważnie zastanawiam się nad montażem pieca na ekogroszek. Wydaje mi się, że to całkiem dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ogrzewanie. Na stronie https://ekogroszek-patriot.pl/ znajdziecie bardzo dobrą ofertę właśnie na ekogroszek.
Sobianek ma bardzo dobry opał w sprzedaży, certyfikowany , z polskich kopalń albo importowany co kto woli. Ale najlepszej jakości. nie narzekam jak u nich zamawiam. No i plus jest taki, że dowożą na terenie całego kraju. Szczegóły znajdziecie sobie na stronie https://sobianek.pl/
Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was zdecyduje się na zakup bardzo dobrego kotła ze sklepu https://kociolcenowy.pl/ .Sam w tym sklepie kocioł już kupiłem.
U mnie w firmie od dłuższego czasu mam już ogrzewanie gazowe i jestem przekonany, że jest to najlepsze rozwiązanie. Tym bardziej, że jeśli jeszcze jak skorzystamy z oferty taniego gazu dla firmy https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ to muszę przyznać, że w takiej sytuacji na pewno będziemy płacić o wiele mniej.
Co sądzicie na temat węgiel aktywny filtr? Czy ktoś zna temat i może podzielić się opinią? Jak na razie znalazłam firmę Zdpwa. Firma posiada w ofercie filtry świecowe i złożowe. Czy ktoś korzystał z ich usług? Czekam na opinie http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracy...y-weglowe/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie