Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jak to wpłynie na koszty ogrzewania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy uważacie, że opał można i warto kupować w internecie? Czy można zrobić zwrot w przypadku niespełnienia oczekiwań? Sprawdzając ceny to oczywiście w sieci można kupić taniej, ale że aż 100-200zł na tonie to jestem zdziwiony. Przykładowo w portalu gielda-paliw.com znalazłem dwie oferty gdzie ekogroszek workowany Tauron kupimy w cenie o 170zł taniej od tego jaki widzę w składzie w Będzinie. Czy kupujecie takie produkty w sieci?
Jak udowodnisz że po spaleniu opał nie spełnił twoich oczekiwań?

______________________________
http://ubezpieczdom.pl/
Jeśli chcemy naprawdę zaoszczędzić na ogrzewaniu domu, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami, które wykorzystują odnawialne źródła energii, na przykład o kolektorach słonecznych. Ostatnio czytałam o nich ciekawy artykuł na stronie http://mieszkanieporadnik.co.pl/ i naprawdę zaczęłam brać to pod uwagę. Takie kolektory trochę kosztują, ale jest to inwestycja, która na pewno się zwróci, a dodatkowo będziemy mieli świadomość, że dbamy nie tylko o swoją kieszeń, ale także o środowisko.
raczej po spaleniu na worka ekogroszku
Ja płacę online rachunki przez https://www.mojeplatnosci.pl/poradnik/ta...gi-klienta Myślę, że nie ma się czego obawiać, ja jestem bardzo zadowolona
Jak kupujesz w punkcie to też nie wiesz jak będzie się to palić ..
Ja tam ekogroszek kupuję od znajomego po stosownej cenie. Takie ogrzewanie się opłaca, gdy ma się odpowiedni piec. Dużo kupiłam go ostatnio, ale luzem. Niestety znajomy nie miał w co mi go odpowiednio popakować. Teraz muszę kupić specjalne opakowania do niego. Podobno najlepsze są worki z zaciągiem takie jak na tej stronie http://dobreworki.pl/produkt/worki-na-ekogroszek/ . Pierwszy raz będę zamawiała taki towar. Znacie może ten sklep?
teraz jest dobry czas na zakupy opału w niższych cenach
W Internecie zazwyczaj jest taniej ale dochodzi droższy koszt transportu więc na jedno wyjdzie.
Wiele zależy też od tego czym grzejemy, my teraz wymienialiśmy kocioł na taki 5 klasy z dofinansowaniem od tego producenta - https://www.piecbud.net.pl/ No i jest naprawdę o wiele bardziej ekonomiczny niż poprzednik
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie