Forum AE Katowice

Pełna wersja: Nowy samochód - który wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niezbyt drogi ale dobrze wyposażony, wygodny ale i oszczędny, w którym salonie znajdę taki ideał?
to na myśl przychodzi mi tylko peugeot 208 jeśli chodzi o ekonomiczne ale i dobrze wyposażone auto. Do tego do miasta idealne a i nie kosztuje majątku bo można go zdobyć po okazyjnej cenie ze sporym upustem Big Grin
Tak naprawdę nie ma ideałówBig Grin Ja bym odwiedził salon Skody lub kupił 4-5 letnie auto tej marki. Fabia jest w przystępnej cenie, mała awaryjność, dość oszczędna, sprawdza się w trasie i na mieście.
Jeśli chodzi o wydajność to do miasta najlepiej pobawić się w takie typowe paliwo oszczędne autka które nie żrą 100 litrów na 2 kilometry Tongue.
Mi się podobają małe autka, bo najlepiej sprawdzają się w mieście. Ostatnio oglądałem modele mini w http://www.warszawa.bawariamotors.mini.c.../home.html i spodobał mi się MINI COUNTRYMAN. Fajne maszyny, coraz częściej widoczne na drogach.
Chcesz kupić nowy samochód? Chcesz auto z salonu?
Może jakiś grand tourer byłby odpowiedni? Mam na myśli pojazdy tego typu https://sprzedajemy.pl/poradnik/czym-cha...9f-art2841 - byłoby czym zaszpanować na mieście Big Grin
A nie wolisz pomyśleć nad zakupem jakiegoś używanego samochodu? W wielu przypadkach zdecydowanie bardziej opłaca się kupić używany. Wink
Decydując się na samochód używany pamiętaj, żeby prawidłowo sporządzić umowę kupna sprzedaży samochodu. Na stronie http://umowakupnasprzedazywzor.pl/ znajdziesz sprawdzony dokument do pobrania oraz kilka wskazówek. Pamiętaj, że źle wypełniona umowa może nieść za sobą przykre konsekwencje.
Nie wiem, czego od samochodu oczekujesz, dlatego nieco ciężko jest doradzić mi w jego wyborze. Mi, bardzo podobają się samochody marki Volkswagen. Może warto byłoby zdecydować się na zakup jednego z nich. Na ciekawe oferty można natrafić za pośrednictwem portalu https://allegro.pl/listing?string=VOLKSW...ANN%20GHIA - aukcje można posortować od ceny najniższej, do najwyższej.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie