Forum AE Katowice

Pełna wersja: możliwość wykupienia obiadów na stołówce ae
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam!
czy może mi ktoś powiedzieć, czy na uczelni ae w katowicach jest możliwość wykupienia obiadów na stołówce i czy przede wszystkim jest tam jakaś stołówka dla studentów? Jeśli tak, to prosze o informacje, gdzie się ona znajduje, ile kosztują obiady i kiedy są wydawane?
Liczę na Wasza pomoc, szczególnie Starszych Studentów Smile
pozdrawiam!
jest, wydaje mi sie ze w budynku f na ktoryms pietrze jest stolowka, ale nie korzystam
W budynku F na 1 piętrze.
Zupa 2,50zł, drugie danie 7zł bodajże.
A kiedy są wydawane, nie wiem Tongue
dziś korzystałem, tylko zupkę co prawda ale mogę powiedzieć, że całkiem całkiem byłaBig Grin
z tego co widziałem obiady wydawane są do godziny 16
No dobra pomidorówka była wczoraj ;D

A wiecie może czy można jeszcze gdzieś dobrze i w miarę tanio zjeść w okolicach kampusu AE? No i w okolicach budynku N Wink
Z tego co kojarzę, to raczej nie. Jak dopada Cię głód, to zainwestuj w kubek Profi. Możesz mieć go zawsze przy sobie wraz z kubkiem, w którym go przygotujesz. Wystarczy gorąca woda i gotowe. Jest to zupa w żelu, bez konserwantów i sztucznych składników. Idealne i niedrogie rozwiązanie.
Obiadki na AE są całkiem dobre. Takie domowe i można sie nimi zapchać Smile że kolacji nie trzeba jeść. Cena jest całkiem przystępna.
no i wakacje...nie będzie obiadków Sad Sad Sad
Dlaczego? Nie ma obiadów w wakacje?
Przekierowanie