Forum AE Katowice

Pełna wersja: parking przy lotnisku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję pewnego i taniego parkingu gdzieś niedaleko lotniska w Balicach. Jest tam ich trochę, łatwo się pogubić a może ktoś z Was już korzystał i może coś polecić. Z góry dziękuję.
Hejka,
jezeli chodzi o parking przy lotnisku w balicach to na pewno nie warto zostawiac auta na tym parkingu oficjalnym. W temacie Balice parking - tani , strzezony i monitorowany - moge podpowiedziec parking o nazwie ParkujGo. O dotarcie z niego na lotnisko nie musisz sie martwic, bowiem w cenie biletu parkingowego masz juz dojazd busem na lotnisko i z powrotem.
takie parkingi są drogie
A skoro już o lotniskach mowa, to na jakim lotnisku jak do tej pory najbardziej Wam się podobało? Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/czy-leci-z-nam...gia-smart/ na temat najnowocześniejszych lotnisk na świecie i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie niemałe wrażenie Wink Szkoda, że tak rzadko podróżuję samolotem...
Co do Krakowa to jedną z lepszych opcji powinien być parking lotnisko balice https://orangeparking.pl/dojazd Zajrzyjcie na tą stronkę i zobaczcie jak dojechać na tani i bezpieczny parking. Jest bardzo blisko terminala więc spokojnie pieszo przejdziecie z bagażami na lotnisko.
Przekierowanie