Forum AE Katowice

Pełna wersja: Chrzciny dziecka - prezent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić na prezent. Chcę aby było to coś co nawiązuje do tego dnia , zabawki nie wchodzą w gre. Myślałam nad czym takim https://www.swietymarek.com/srebro-medal...511,1.html myślę że będzie to pamiątka na długo . Co Wy kupujecie? Myślicie że będzie to dobry pomysł ?
Moim zdaniem super pomysł z takim medalikiem Wink
Tak, dziecko z medalika cieszyć się będzie bardziej niż z zabawki...
Moim zdaniem taki medalik to idealny wybór na chrzciny.
Wiadomo nie od dziś,że najlepszym prezentem jest po prostu gotówka,jednak warto dorzucić do niej coś tylko dla malucha.Mogą to być dobrej jakości,skuteczne i co najważniejsze w pełni naturalne kosmetyki dla dzieci dostępne na https://www.mustela.pl/
Znajdziemy w ich ofercie kosmetyki do każdego rodzaju skóry,do wrażliwej, suchej a nawet atopowej,kosmetyki do oczyszczania skóry, do higieny noska i oczu a także do kąpieli.
moim zdaniem najlepsza jest biżuteria - jest to jakaś pamiątka do której dziecko dorasta
Ostatnio też zostałam chrzestną ale już 2 letniego chłopczyka. Oczywiście kupiłam mu medalik ale ponieważ był już starszy to kupiłam też zabawkę, żeby mógł bardziej odczuć, że to jego święto. W tym przypadku układanka magnetyczna sprawdziła się doskonale. Myślę, że młodszym dzieciom też warto dokupić jakiegoś misia lub grzechotkę do medalika.
Od siebie dorzucam stronkę, na której masz wszystkie najbardziej aktualne gazetki z promocjami. Zobacz tu https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/oka...1-06-2018/ jest biedronka, ale jak przeklikasz to jest i lidl, tesco oraz kaufland. W zależności od tego, czego szukasz.
Koperta i łańcuszek.
Przy wyborze prezentów dla małych dzieci trzeba uważać i zwracać uwagę, czy przedmiot jest dla nich bezpieczny. Na blogu producent-zabawek.net można np. znaleźć sprawdzone informacje nt. różnych zabawek dla dzieci w określonym wieku. Dzięki takiej wiedzy łatwiej jest wybrać odpowiednią zabawkę dla naszej pociechy.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie