Forum AE Katowice

Pełna wersja: Oczyszczacz Powietrza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moi sąsiedzi spalają śmieci w domowych paleniskach i zatruwają powietrze. Użeranie się z nimi to jak walka z wiatrakami. Chciałabym w jakiś sposób chronić zdrowie naszej rodziny. Znalazłam na stronie http://exitopolska.com/ oczyszczacz powietrza, który mógłby być dla nas zbawiennym urządzeniem. Myślę, że jego zakup byłby rozsądną decyzją. Co o tym sądzicie?
No niestety jakość powietrza mamy coraz gorszą, więc rzeczywiście warto zainwestować w taki oczyszczacz powietrza, zwłaszcza wtedy, kiedy mieszka się w dużym, uprzemysłowionym mieście. Ostatnio czytałam na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/ o prognozach dotyczących tego, że jeśli nic się nie zmieni to takie miasta będą się wyludniać, bo ludzie będą woleli mieszkać na obrzeżach lub w tak zwanych miastach inteligentnych, w których kładzie się większy nacisk na ochronę środowiska i jakość powietrza. Zgodzicie się z tym?
Nie tylko w dużych miastach jest ten problem, mniejsze miejscowości gdzie głównie pali się węglem, miałem itp. są równie zanieczyszczone. Także nie wiem czy miasta się będą wyludniać, szybciej będą powstawać systemy oczyszczające powietrze na większą skalę. A jak na razie jak najbardziej warto zainwestować w oczyszczacz powietrza, z modeli jakie są na rynku polecam zwrócić uwagę na oczyszczacze powietrza LifaAir https://homespot.pl/kategoria/oczyszczac...za-lifaair które charakteryzują się wysoką wydajnością i żywotnością filtrów do 10 lat.
Przydatne urządzenie w tych czasach.

__

tłumaczenia techniczne
Problem taki, że mogą również zbytnio wysuszać samo powietrze w domu. Same nawilżacze nie super drogie https://aniaradzi.pl/porady/jaki-nawilza...ny-porady/ a przy oczyszczaczu może okazać się, że jest niezbędny.
Marka Alfda ma ciekawa rozwiązania. Jej produkty można zakupić na stronie oczyszczacze-powietrza.pl . Wybór urządzeń jest naprawdę spory. Mają różne filtry i dopasowane są do różnych potrzeb. Poza tym są wydajne i świetnie wyglądają.
Ja nie korzystam z takiego produktu.
Moim zdaniem oczyszczacz powietrza, to dobra sprawa w takiej sytuacji. Ja też zakupiłem oczyszczacz powietrza, bo powietrze jest coraz bardziej zanieczyszczone. Ja zakupiłem taki oczyszczacz https://aero7.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40eub i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Powietrze w moim domu jest czystsze i mogę polecić zakup oczyszczacza Smile
Oczyszczacz powietrza to bardzo dobre rozwiązanie. Ja sama teraz zmagam się z nieczystym powietrzem i mimo że w domu mam pozamykane okna to i tak czujemy ten smród a najgorzej popołudniu jak ludzie palą w piecach. Też myślałam by zaopatrzyć sie w oczyszczacz powietrza ale wstępnie czytam o nich opinie na https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/xiaomi/ dzieki temu będę wiedziała który wybrać.
Ja jakoś nie jestem przekonany do tego, że te oczyszczacze tak pomagają.
Stron: 1 2
Przekierowanie