Forum AE Katowice

Pełna wersja: Telewizja naziemna + Antena yagi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć mam nadzieję że piszę w dobrym dziale Smile

Planuję zamontować telewizję naziemną dla mojego dziadka. Ostatnio rozglądałem się trochę i znalazłem antenę firmy Diamond. Myślicie że taka antena jagi będzie odpowiednia ?

Jeśli ktoś z was ma doświadczenie z montażem takiej anteny lub już kiedyś kupował chciałbym poznać wasze opinie.
Ja się w ogóle na tym nie znam. W związku z tym raczej nie będę mógł pomóc...
Wydaje mi się, że w Internecie z całą pewnością znajdą się porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać Wink
Ja jak zakładałem u siebie telewizję to niczym nie musiałem się przejmować. IT4Polska wszystkim się zajęło, a ja jedynie musiałem się umówić na przyjście techników. Wszystko działało od razu i do tej pory nie mam żadnych problemów.
Tak naprawdę to mi telewizja naziemna nie jest potrzebna bo do mojego domu sygnał nie dochodzi. Dzwoniłem już kilka razy do operatora dlaczego tak jest , ale oni nie odbierają.
Jak sygnał Ci nie dochodzi to sprawdź sobie antenę. Jak nie umiesz to tutaj masz firmę która i to fachowo zrobi https://anteny-wroclaw.com/ustawianie-anten.html.
Sądzę, że są to porady warte uwagi Wink Dzięki wielkie.
Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi pomóc...
Może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
Stron: 1 2
Przekierowanie