Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie konto bankowe wybrać ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki bank polecacie pod względem atrakcyjności dla młodych? Tzn. jak bank ma najlepsze usługi? Sprawdzałem porównanie kont dla studentów i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ?
mbank najlepszy wg mnie
Moim zdaniem to nie powinien być żaden problem, gdyż wybieramy takie konto jakie nam najbardziej odpowiada. Ja sugerowałem się przede wszystkim tym, aby mój bank był w przelewach online https://www.przelewy24.pl/ z racji tego, że bardzo często po prostu korzystam z tych rozwiązań.
Sama zrezygnowałam z mBank na rzecz ING i jestem bardzo zadowolona. Praktycznie brak awarii , elegancka aplikacja na telefon i brak opłat. Najczęściej wykonuję płatności online oraz szybkie przelewy za pośrednictwem serwisu HotPay i to też był jeden z warunków podczas podejmowania decyzji.
Te sugestie wydają się być bardzo słuszne. Zgadzam się z tym jak najbardziej.
Ja osobiście mam konto w Nest Banku i polecam - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/konta, przejrzyj sobie ich ofertę i zobacz, że zdecydowanie warto. Ja korzystam u nich z konta już ponad dwa lata i jestem zadowolony, przede wszystkim wszystko jest bezpłatne to najważniejsza rzecz, że nie płacimy nic za prowadzenie konta.
Mam coraz częściej powtarzające się pytania o warunki otwarcia konta bankowego online. Obecnie już tylko nieliczne banki pozwalają nam założyć rachunek całkowicie elektronicznie. W większości przypadków musimy skorzystać z kuriera, który dostarczy umowy pod podany we wniosku adres. Jest to proces całkowicie darmowy nie wiąże się z żadnymi innymi opłatami za procedury. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, jakie dostaniesz na adres e-mail. Sam szukając jak najtańszego roru, zauważyłem, że bank konto ing zakładanie przez internet (wypełniając wniosek) pozwala od razu z kartą debetową. W formularzu podajemy swoje dane osobowe i wystarczy posiadać do tego celu dowód osobisty. Oczywiście wymagany jest adres poczty elektronicznej i numer telefonu, dzięki czemu ING Bank Śląski będzie mógł zweryfikować naszą tożsamość. Potwierdzenie założenia konta w ing otrzymałem na podany mail i przyszła też informacja na telefon. Więc nie sposób tutaj czegoś przegapić albo pominąć nieświadomie. Często potwierdzenie tożsamości odbywa się również poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Po pozytywnej weryfikacji konto zostaje aktywowane i można zacząć z niego korzystać. W przypadku banku ING weryfikacja odbywa się przez kuriera, który drugi egzemplarz podpisanej umowy dostarcza do banku. W momencie otrzymania przez bank podpisanego egzemplarza umowy konto zostaje w pełni aktywowane.
Jak wspomniałem wcześniej do rachunku bezpłatnie otrzymujemy plastik. Nie jest to karta kredytowa, jak sądzą niektórzy, lecz debetowa. Umożliwiająca darmowe płatności i wypłaty bezprowizyjne z sieci własnych bankomatów w całym kraju. Taka metoda, jest o wiele wygodniejsza, od przypadku zakładania konta w placówce, gdzie czekałaby nas kolejka petentów. Tymczasem załatwiamy formalności szybko i wygodnie online i nie tracimy czasu na dojazdy do oddziału danej instytucji finansowej. Moim zdaniem zakładanie konta osobistego w ING Banku dzięki elektronicznemu systemowi wniosków internetowych jest warte zainteresowania.
Najlepiej wybrać takie konto, którego prowadzenie będzie darmowe
Wszystko zależy od tego jakie są nasze wymagania. Ja na przykład potrzebowałem bardzo dobrego konta dla rozwoju mojego biznesu, więc wybór oczywiście padł na konto firmowe millenium http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/ko...nnium-bank. Wydaje mi się, że własnie ta oferta jest najlepiej dostosowana dla nowopowstałych firm i jak najbardziej zna ich wszystkie potrzeby Smile
Najkorzystniej będzie wybrać takie, za którego prowadzenie nie będziemy musieli płacić
Przekierowanie