Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kosmetyki anty-age
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio zaczynam popadam kompleksy w związku z wiekiem i pomyślałam, że trochę zacznę dbać o siebie. Chcę sięgnąć po dobre, markowe kosmetyki christian breton https://tagomago.pl/collections/christian-breton - wiele kobiet poleca je ze względu na skuteczność. Czy może zacząć też chodzić na jakieś zabiegi? Jakie byście polecili?
Kochana - markowe nie zawsze znacza dobre... Poczytaj sobie sklad zanim cokolwiek zastosujesz bo o uczulenie na twarzy naprawde dlugo nie trzeba sie prosic. Najbezpieczniejsze sa dermokosmetyki i tak polece Ci chociazby emulsję miceralną Cetaphil EM Do mycia do skory wrazliwej bez mydła i substancji drazniacych. Jest bezpieczna bo zaleca sie ja tez dzieciakom i osobom ze skora atopowa
Ja przestałam mieć kompleksy, gdy poznałam cudowne właściwości naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego Calluna Medica. To dzięki Natalii Siwiec, którą zobaczyłam, jak prezentuje tą prestiżową markę. Produkty tej firmy są jedyne w swoim rodzaju. Ekstrakty w nich zawarte są niebywale efektywne i dokonują pozytywnych zmian w strukturze skóry. Moja cera po nałożeniu tego kremu jest świeża, nawilżona i niewiarygodnie odmłodzona.
Przekierowanie