Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jakie regały magazynowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam sie nad otworzeniem własnego magazynu i chciałbym się was zapytać o to jakie regały do niego zakupić. W ofercie tej firmy https://www.abrack.pl/ widze na przykład półkowe lub paletowe. Na które się zdecydować? Czy może trochę takich i takich?
To zależy od tego jakie masz towary do przechowywania.
Skoro już mowa o magazynach, to czy Waszym zdaniem lepiej jest je wynajmować, czy zbudować własne? My coraz bardziej przechylamy się w kierunku decyzji o budowie takiej hali magazynowej, znaleźliśmy nawet firmę http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-...budowa-hal, której oferta w tym zakresie wydaje nam się bardzo atrakcyjna. Czy może ktoś z Was miał okazje korzystać z ich usług?
Jeżeli masz wątpliwości jaki rodzaj regałów magazynowych powinien się znaleźć w Twoim magazynie, to polecam skontaktować się z firmą sinlog: http://sinlog.pl/. Sam do końca nie wiedziałem jakie regały wybrać do mojego magazynu i zwróciłem się do nich o pomoc. Dobrali odpowiednie, a jakość i efektywność pracy na magazynie, zdecydowanie wzrosła.
Dzięki za te stronki i porady, mogą się one przydać również i mi bo właśnie czegoś takiego szukałem Wink
Tego typu regały warto również w jakiś sposób zabezpieczyć. Teraz można dostać specjalne osłony regałów magazynowych, które świetnie się w tym przypadku sprawdzą. Moim zdaniem warto, szczególnie jeśli regały są nowe - wtedy się tak szybko nie zniszczą.
Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany innymi elementami wyposażenia magazynu to polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/. Spory wybór i wysoka jakość.
Poszukaj sobie uzywanych.
Jeśli zależy Ci na naprawdę porządnych i solidnych regałach, to zobacz sobie te od http://regalit.pl/ . Ja do swojego magazynu wybrałem właśnie kilka rodzajów takich regałów i jestem naprawdę zadowolony, bo są świetnie wykonane. Są stabilne i idealnie nadają się do magazynowych potrzeb Smile A wybór jest całkiem spory.
Jeżeli zastanawiasz się nad czymkolwiek w kwestii logistyki w magazynie i w firmie, to polecam Ci https://www.rhenus.com/pl/pl/. Firma godna polecenia, mają do zaoferowania wszystko co potrzebne by dobrze gospodarować logistyką Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie