Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wybór kierunku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Mam dylemat między wyborem kierunku studiów: Gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne na wydziale EK, a Gospodarka nieruchomościami i planowanie przestrzenne na GP. Tak, wiem, bardzo podobne, jednak wiem że każdy wydział na swoją specyfikę i stawia nacisk na co innego. Ktoś coś? Wink
Nie bardzo.
Myślę, że Gospodarka nieruchomościami i planowanie przestrzenne na GP więcej Cie nauczy niż Gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne na wydziale EK. Sam program wydaje się ciekawszy przede wszystkim.

Sagatta napisał(a):
Myślę, że Gospodarka nieruchomościami i planowanie przestrzenne na GP więcej Cie nauczy niż Gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne na wydziale EK. Sam program wydaje się ciekawszy przede wszystkim.

Dziekujee Smile

Hej, czy ktoś mógłby mi coś więcej powiedzieć o specjalizacji (na dziennikarstwie) projektowanie komunikacji wizualnej i narracji? chodzi mi o studia magisterskie. Czy warto? jakie są przedmioty? i czy czegoś się tam nauczę, czy to kolejne ogólne zagadnienia? :p
Dobre propozycje.
Nie wiem czy to przyszłościowy kierunek. Interesowałam się gospodarowaniem przestrzennym, lecz po analizie rynku wiedziałam, że będzie ciężko z pracą. Ukończyłam Administrację Publiczną na Akademii Polonijnej w Częstochowie i miesiąc po uzyskaniu dyplomu znalazłam pracę. Studia przyjemne, rekrutacja szybka, mają też inne nowe kierunki. Polecam.
Przekierowanie