Forum AE Katowice

Pełna wersja: Rolety Kraków WYNN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tworzymy i montujemy dekoracje okienne. Posiadamy najpopularniejsze osłony okienne o charakterze wewnętrznym i zewnętrznym. To przede wszystkim rolety, plisy, żaluzje. Obsługujemy też zamówienia na folie ochronne do wnętrz komercyjnych, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia okien przed włamaniem, przed niechcianymi spojrzeniami, czy innymi czynnikami. Uwzględniamy w ofercie folie z wieloma ciekawymi motywami. Doradzamy Państwu na bazie ponad 17 – letnich doświadczeń. Prowadzimy montaż osłon w taki sposób, aby nie zaburzyć gwarancji na okna. Zapraszamy na konsultacje przy ul. Kolistej 8a (Kraków) lub na stronę wynn.pl.
Jezeli chodzi o Krakow, to jest tam jeden producent rolet , ktoremu po prostu ufam - to firma Decodesign. Kupowalem u nich komplet rolet do mieszkania - jakies 4-5 lat temu - nadal wszystkie sa w stanie idealnym. I to nawet nie byly rolety na wymiar - tylko standardowe.
A sprawdzaliście już ofertę marki Roletex? Oni to dopiero mają super rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb Smile
Ja to raczej stawiam u siebie w domu na firany. Rolety są praktycznym rozwiązaniem, jednak to firany w połączeniu z zasłonami prezentują się o wiele lepiej. Co do tego to warto zajrzeć sobie na stronkę http://firany.com.pl Proponują tu bardzo duży wybór firan.
Roletex warto sprawdzić. Oni mają wszystko Smile Na pewno warto sobie obejrzeć model dzień i noc.
Ja właśnie rozglądam się za fajnymi roletami.. oczywiście zależy mi też na takich przystępnych cenowo.
Przekierowanie