Forum AE Katowice

Pełna wersja: wirtualne biuro w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powiedzcie mi co to takiego to wirtualne biuro w Warszawie? Co to jest? I po co komus wynajmowac takie biuro? Serio sa osoby, ktore to robia??
hej, nie ma nic dziwnego w wynajmowaniu wirtualnego biura w warszawie. Pomyśl, że chcesz założyć firme ale nie masz gdzie jej zarejestrować... i co rezygnujesz z zarobku? Wtedy własnie możesz skorzystać z opcji wirtualnego biura np na Chmielnej http://www.chmielna2.com/ . Wynajmujesz biuro, rejestrujesz firmę i możesz działać. Poza tym to bardzo tania opcja bo koszt miesięczny zaczyna się od 39 zł a za lokal musiałabyś zapłacić parę stów (w najlepszym wypadku)
W kwestii wirtualnego biura polecałabym omnioffice.pl ich oferta skierowana jest zarówno do małych firm, które rozpoczynają swoją działalność i chcą, żeby było tanio, jak i do doświadczonych przedsiębiorstw. Szczególną zaletą ich oferty jest wirtualny adres, na który można kierować firmową korespondencję. Wtedy nie musisz podawać swojego na przykład prywatnego adresu tylko oni zajmują się całą Twoją pocztą. Lokalizacje biurowców w Warszawie mają przy takich ulicach jak Marszałkowska, pl. JP II czy Zajęcza.
Ja to jednak wolę tradycyjne rozwiązania, dlatego postanowiłem wynająć powierzchnię biurową w nowoczesnym biurowców na Mokotowie:https://www.biura-mokotow.com/biura/do-w...a/mokotow/ Daje to o wiele więcej możliwości. Ceny za najem są przystępne a wybór ofert spory. Nie mam problemów z przechowywaniem dokumentów czy np. zatrudnianiem dodatkowej ekipy do mojej firmy.
Wirtualne biura to taka nowość, nie wszyscy wiedza o czymś takim, ciekawe jak to działa jak przykładowo firma narobi długów a adres firmy jest wirtualny, szukaj wiatru w polu.
Przekierowanie