Forum AE Katowice

Pełna wersja: Naturalne kobiece kosmetyki z róż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,

pytanie głównie do kobiet, choć może i mężczyźni również mnie zaskoczą taką wiedzą. Co sądzicie o kosmetykach z róż, a dokładniej o mydłach ręcznie robionych od producenta. Stosowałyście i polecicie? A może macie inne sprawdzone kosmetyki tego typu inych firm? Czekam na komentarze Smile

Mam nadzieję, ze wywiąże się dyskusja!
Uwielbiam kosmetyki o zapachu róż. Jak tylko mam możliwość to właśnie takie wybieram.
uwielbiam naturalne kosmetyki stworzone na bazie wody różanej Smile Takich mydeł jeszcze nie stosowałam ale od siebie mogę szczerze polecić Sweet Tonic Lotion z Eldan Cosmetics. Używam go codziennie do demakijażu, jest bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.
Muszę niebawem wypróbować.

__

akumulatory cięzarowe
Ja osobiście nie przepadam za różanym zapachem, więc raczej nie zakupiłabym takich kosmetyków.
Moim zdaniem jak kosmetyki, to tylko naturalne. Natrafiłam ostatnio na instagram Kasi Cichopek, która opisuje kremy z serii przeciwtrądzikowej od marki Calluna Medica i wydaje mi się, że to może być coś dla mnie. Nieniszczące skórę składniki, a do tego korzystna cena za takie produkty. Muszę wypróbować, zobaczymy.
Naturalne kosmetyki to dziś poważnie omawiany temat. Na początku sklepy takie jak Jarmark Natury https://www.jarmarknatury.pl/ miały problemy ze sprzedażą swoich produktów, ale teraz to jeden z najczęściej wybieranych działów kosmetyki. Kobiety chcą czegoś więcej, aniżeli chemii z drogerii. W końcu bycie eko jest modne, fajne i daje nam "ten" status Wink
Wiele kobiet uwielbia zapach róż, stąd chyba boom na takie kosmetyki. Ja akurat od woni róż wolę inne jak na przykład frezja i jaśmin.
Nie używam różu ponieważ rumienie się naturalnie, co mnie niezmiernie irytuje.
Ja bardzo lubię zapach róż . Sama korzystam z Sweet Tonic Lotion marki Eldan który przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Jest to bezalkoholowy i delikatnie ściągający tonik w którego skład wchodzą same naturalne składniki takie jak woda różana, ekstrakt z malwy i ekstrakt z ogórka .
Stron: 1 2 3
Przekierowanie