Forum AE Katowice

Pełna wersja: Prawnik rozwodowy łódź
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sami sobie radziliście czy korzystaliście z pomocy?
Moja znajoma sama poradziła sobie z rozwodem, ponieważ nie miała dzieci i rozwód bardzo szybko się zakończył. Natomiast moja siostra potrzebowała pomocy sprawdzonego prawnika rozwodowego z Łodzi ponieważ walczyła o dziecko i alimenty i bez prawnika by sobie na pewno nie poradziła.
Z Łodzi niestety nikogo nie mogę polecić ale jeżeli ktoś by szukał adwokata rozwodowego z Wrocławia to możecie sprawdzić kancelarię http://adwokat-wroclaw.eu/
Ile prawnicy biorą od sprawy?
To zależeć będzie pewnie od danego prawnika i to czy rzeczywiście to pomoc prawnika jest nam potrzebna. Takimi sprawami, to jest rozwodem zajmuje się najczęściej adwokat: http://artvocado.pl/rozwod-z-adwokatem-c...t-adwokat/, a kompetencje prawnika i adwokata są inne. Inna sprawa, rzeczywiście adwokat nie zawsze jest potrzebny, ale to już samemu trzeba rozstrzygnąć, co będzie lepsze.
W dzisiejszych czasach trudno o dobrego adwokata, ale jeżeli się już takiego znajdzie, to radzę nie wypuszczać go z rąk Smile
Masz namiary na adwokata - http://www.lodz-adwokat.pl/
Spotkajcie się, porozmawiajcie, ustalcie szczegóły.
Ale to już musicie sami wszystko ocenić.
Nie wiadomo, czy wezmą sprawę. Pamiętajcie, że warto współpracować wyłącznie z firmami, które siedzą długo w branży.
Niestety nie znam żadnego adwokata z Łodzi, ale mogę polecić Wam kancelarię prawną z Wrocławia, a dokładniej Kancelarię Prawną Klisz i Wspólnicy https://adwokat-wroclaw.biz.pl/ (ul. Joachima Lelewela 23/7, 53-505 Wrocław, tel. 71 740 50 00, tel. kom. 695 560 425). W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług z każdej dziedziny prawa. Warto sprawdzić.
A co zrobić w sytuacji kiedy nie wiadomo jak podzielić majątek między rozwodzących się małżonków? Z pewnością przyda się lektura http://rodzinneporachunki.pl/z-rodzina-w...-rodzinny/ . Istnieją złożone procedury, które decydują o późniejszej sytuacji materialnej rozwiedzionych.
Poczytajcie sobie tutaj jak znaleźć dobrego prawnika. Nie jest to wcale takie łatwe jakby się mogło wydawać. Przed wszystkim jest obecnie bardzo wielu prawników na rynku. Niewiele osób korzystało z pomocy kilku, żeby porównać ich wiedzę i generalnie podejście do klienta.
Stron: 1 2
Przekierowanie