Forum AE Katowice

Pełna wersja: Szkolenia samodzielne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, czy robicie samodzielne szkolenia, wiecie, takie we własnym zakresie? Ja się zastanawiam szczerze mówiąc nad pakietem takich szkoleń w ośrodku JGT . Porównując moje umiejętności z koleżankami z klasy, czuję się wycofana i postanowiłam więcej w tym temacie zadziałać. Nie wiem jeszcze, czy to będzie cło, projekty unijne, czy coś z administracji, ale na pewno za coś się wezmę. Młodość nie trwa wiecznie.
Ile kosztują takie szkolenia?
Samemu można się szkolić na przykład z zakresu kosmetyki, korzystając z różnych poradników online i oczywiście ćwicząc. Sama się ostatnio nauczyłam jak zmywać lakiery hybrydowe, a korzystałam z tej strony.
Moim zdaniem warto decydować się na takie szkolenia we własnym zakresie, bo jeśli samy nie zadbamy o nasz rozwój osobisty, to tak naprawdę nikt za nas tego nie zrobi. A w dzisiejszych czasach szkolić się można w naprawdę rozmaitych dziedzinach. Na przykład firma szkoleniowa Kar-Group, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie http://kar-group.elk.pl oferuje między innymi kursy managerskie, kierownicze, kursy dla opiekunów, administracyjne, księgowe i wiele innych. Na pewno znajdziecie tam jakieś szkolenie odpowiednie dla siebie. Warto zaznaczyć, że kursy organizowane przez Kar-Group są uznawane w Urzędach Pracy, więc warto je sobie wpisać w CV Smile
Dlaczego by nie? Na pewno warto jest się szkolić
A ja poszłam na szkolenie z medycyny estetycznej, żeby wprowadzić do mojego gabinetu nowe zabiegi Smile
Dużo jest szkoleń wartych uwagi. Jeżeli tak jak ja (nieskromnie powiem) należycie do grona ludzi ambitnych i staracie się poszerzać swoje horyzonty każdego dnia polecam https://totalexpert.pl/szkolenie/bielsko-biala/ i wszelakie szkolenia od nich. Prowadza je w wielu miastach, warto sobie sprawdzic.
Przekierowanie