Forum AE Katowice

Pełna wersja: Walka z wilgocią w domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje Waszej pomocy, ponieważ kupiliśmy z żoną dom, jednak ma już swoje lata i niestety problem z wilgocią jest w nim duży (szczególnie w piwnicy). Dlatego szukamy porządnego rozwiązania, które pomoże nam w rozsądnej cenie zająć się jej wykonaniem. Dobre opinie od znajomych słyszeliśmy o Drymat https://drymat.pl/faq/osuszanie-murow-za...-budynkow/ i rzeczywiście jak sprawdzałem to wilgoci u nich nie ma. Wolę jednak dodatkowo dopytać Was co o tym sądzicie Smile
najlepszym wyjściem jest kupno odpowiedniego osuszacza powietrza
Niestety, takie rzeczy się po prostu zdarzają. Jeśli już Was to spotka, to nie powinniście czekać, tylko jak najszybciej zareagować. Moim zdaniem warto skorzystać z usług takich firm jak http://nord-help.com.pl/ bo daje Wam to pewność, że nie pojawią się żadne przykre konsekwencje takiego zalania.
Też swego czasu zmagałem się z problemem wilgoci w domu i nie miałem żadnego pomysłu, jak się go pozbyć. Na szczęście trafiłem na bardzo przydatny artykuł http://ekurjerwarszawski.pl/budownictwo/...ia-w-domu/ który naświetlił mi tą kwestię. Poczytajcie też, może Wam pomoże.
Też jestem zdania, że osuszacz powietrza się sprawdzi.
Przekierowanie