Forum AE Katowice

Pełna wersja: restauracja włoska warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Jaka jest najlepsza restauracja włoska w Warszawie??
Mnostwo lokali typu pizzerie warszawa jest w stolicy. Trudno powiedziec, ktora jest najlepsza pizza warszawska. Takich pizzerii warszawskich znajdziemy wiele w kazdej dzielnicy. A prawdziwa pizza warszawska ma niepowtarzalny smak.
Włoskie jedzenie jest najlepsze Big Grin
Hmm a serwują tam gofry? Gofry niby z belgi, ale we włoszech też ich mają sporo. Ja sam zastanawiam się nad zakupem gofrownicy do domu, ale takiej profesjonalnej, zeby nie musiec chodzić po restauracjach. kupie raz i bede miał na 5-6 lat. Znalazłem na necie coś takiego ktoś poleca? Gofrownica
Nie byłam w stolicy, ale za to Kraków udało mi się odwiedzić w tym roku, w lecie. Piękne miasto, do tej pory jestem pod wrażeniem klimatu i uśmiechniętych Krakowian. Spełniłam swoje marzenie, odwiedzając to miejsce, a dodatkowo tam się zaręczyłam Wink . Narzeczony zorganizował nam kolację we wspaniałej włoskiej Trattoria La Campana https://lacampana.pl/ w starej kamienicy, a potem na spacerze zapytał mnie o rękę. Dosłownie to tak sobie wymarzyłam.
Cóż za piękna historia... . :/
A może polecacie jakąś sprawdzoną restaurację tego typu na śląsku?
W Warszawie bardzo polecam Focaccie Ristorante przy Senatorskiej, jest to właśnie restauracji z kuchnią włoską, dania są na sezonowych warzywach i owocach. Przepyszna jest zupa cytrynowa z krewetkami.
Skupię się na Warszawie, w której miejsc przyjaznych dzieciom nie brakuje. Lecz warta uwagi jest restauracja Akademia, która serwuje menu podporządkowane pod dzieci i nie tylko. Na ogródku dla nich jest bezpieczne miejsce do zabawy, a rodzice mogą spokojnie zrelaksować się przy stoliku. Moje dzieci przepadają za ich deserami.
Przekierowanie