Forum AE Katowice

Pełna wersja: Restauracja w Warszawie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Za dwa tygodnie mój mąż ma urodziny i chciałabym go z tej okazji zabrać do jakiejś restauracji. Bardzo rzadko mamy okazję gdziekolwiek razem wyjść lub coś jeść, dlatego jest to dla nas wyczekiwany moment. Mieszkamy w Warszawie i chciałabym się dowiedzieć gdzie warto się w takim celu wybrać. Myślałam o eleganckiej restauracji Akademia ale może ktoś doradzi. Liczę na Waszą pomoc Pozdrawiam Smile
Chcesz męża zapraszać do restauracji? Nie lepiej kupić mu coś ładnego?
Myślę, że pomysł kolacji z mężem jest znakomity. Chyba sama również z niego skorzystam, wybierzemy się do restauracji Bubbles w Warszawie. Jest to nasz ulubiony lokal z doskonałą kuchnią. Mąż nawet ma swoje ulubione danie, są to kopytka z sosem truflowym. Ten lokal, dzięki atmosferze tam panującej jest doskonałym miejscem na kolację z mężem.
Weź go do restauracji Szkutnia. Mają spory wybór dań, więc na pewno wybierzecie coś w sam raz dla siebie. W dodatku klimat w lokalu jest bardzo przyjemny, więc spędzicie miło czas.
To idealne miejsce na obchodzenie rocznicy albo innego ważnego wydarzenia. Może być dobra również na oświadczyny Smile
Ja z moim mężem przepadamy za różnorodną kuchnią Restauracji Akademia. Od kiedy przeprowadziliśmy się do Warszawy, cotygodniowe obiady w tym lokalu stały się prawie naszą tradycją. Uwielbiamy tam smacznie zjeść oraz napić się dobrego wytrawnego wina. Naszym ulubionym daniem jest miętus królewski w sosie kaparowym z ryżem i warzywami. Spróbujcie tych frykasów sami!
Przekierowanie