Forum AE Katowice

Pełna wersja: Korepetycje z angielskiego Katowice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie w Katowicach udzielają korepetycji z języka angielskiego ? Szukam miejsc godnego polecenia i sprawdzonego. Chciałabym wybrać się na korepetycje razem z koleżanką , musimy pogłębić swoją wiedzę i nadrobić troszkę braki bo będzie nam to potrzebne na egzaminie w szkole. Także potrzebujemy kogoś kto nas przygotuje odpowiednio. Najlepiej jakąś szkołę gdzie udzielaja korepetycji. A może ktoś z Was kojarzy to miejsce https://edun.pl/ widziałam ich ofertę i można zapisać się na korepetycje , jak uważacie warto ?
poszukaj w szkołach jezykowcyhch Smile
A nie lepiej byłoby zapisać się do jakieś dobrej szkoły językowej w tym mieście. W Katowicach swój oddział ma jedna z najbardziej cenionych w Polsce szkół językowych - Speak-Up. Na stronie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/katowice możecie sobie sprawdzić jak tam dojechać, a także zapoznać się z dokładną ofertą, do czego zachęcam, jeśli zależy Wam na szybkim podniesieniu swoich umiejętności językowych Wink
hej, czy ktoś z was chodził do szkoły językowej http://www.elsinore-angielski.katowice.pl? Jak tak to jakie macie zdanie?
Zanim zapiszecie dziecko na korepetycje to sprawdźcie sobie coś takiego jak http://poangielsku.com.pl/3-sposoby-na-s...ielskiego/ macie tu bardzo dobrze i szczegółowo opisane 3 sposoby na szybka naukę j. angielskiego. Jeżeli jesteście rodzicami, którzy poświęcają czas swoim dzieciom to wcale nie musicie płacić, bo dacie radę nauczyć swoje pociechy języka sami.
Przekierowanie