Forum AE Katowice

Pełna wersja: Korepetycje z chemii Katowice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Poszukuje dobrego korepetytora - chodzi mi o nadrobienie zaległości w chemii z zakresu szkoły podstawowej. Pomyślałam, że korepetycje z chemii, to najlepszy sposób na to, aby mój nastoletni bratanek polubił ten przedmiot. Niestety w swojej szkole nie trafił na nauczyciela z pasją, który nie tylko uczyłby chemii, ale potrafił również wzbudzić zainteresowanie tym przedmiotem. Co do miejsca, gdzie miałyby być udzielane korepetycje to najlepiej poza domem, w domu korepetytora lub w placówce - chodzi o Katowice. Podobno można tam zapisać się na bezpłatne lekcje próbne w Edun https://edun.pl/, może ktoś korzystał? Bedę również wdzięczna z podpowiedzi jak wybrać dobrego korepetytora z chemii?
Bardzo interesujące są te porady. Dzięki wielkie, przydadzą mi się Smile
Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć...
Dzień dobry Smile, zachęcam do dodania swojej oferty wszystkich korepetytorów, tłumaczów i innych wykonujących swoje usługi online na odUslug.pl - nowym serwisie dla freelancerów i firm.
👉Korzyści jest mnóstwo a serwis jest całkowicie bezpłatny – nie ma opłat za wystawienie usługi, ani prowizji od sprzedaży. Cały zysk pozostaje w kieszeni wykonawcy👈.
Rejestracja: https://oduslug.pl/konto/rejestracja/

Serdecznie polecam
Witam!

Polecam stronę https://buki.org.pl/korepetycje/chemia/. Znałazłam na tym serwisie super korepetytora z matematyki. Już minęło 3 miesiące, widać efekty, syn jest zadowolony. Koleżanka na tym portalu znałażla korepetytora z angielskiego i jest zadowolona.
Przekierowanie