Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
B2 z jezyka angielskiego

Frodomierz

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wziełam sobie poziom angielskiego B2 ale nie jestem pewna czy sobie poradze, chciałabym to zmienic ale nie wiem jak. Jak radzicie? zmienić czy moze poziom nie jest za wysoki?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2012 18:50 przez Frodomierz.

Anetka

Użytkownik

0  

Gdzieś słyszałam, że B2 i B1 mają razem zajęcia, więc myślę, że poziom nie będzie aż tak wysoki. Chyba, że się mylę i każdy poziom ma swoje zajęcia. Wink

cohontes

Użytkownik

3  

Ja bym zostawił B2 Wink sam wziąłem ten poziom chociaż angielskiego nie uczyłem się ani razu w szkole. Ot takie zboczenie Big Grin a niemiecki gdzie mógłbym brać C1 w ogóle nie brałem go pod uwagę Wink Zobacz jakie są ogólnie wymagania na B2 i zdecyduj ale ja bym tego teraz nie zmienił szczególnie, że nawet rok się nie zaczął.

GreyBack

Użytkownik

7  

Anetka napisał(a):
    Gdzieś słyszałam, że B2 i B1 mają razem zajęcia, więc myślę, że poziom nie będzie aż tak wysoki. Chyba, że się mylę i każdy poziom ma swoje zajęcia. Wink

Każdy poziom ma swoje zajęcia, nie słyszałam, aby B1 i B2 miały razem.

Anetka

Użytkownik

0  

GreyBack napisał(a):

Anetka napisał(a):

Każdy poziom ma swoje zajęcia, nie słyszałam, aby B1 i B2 miały razem.

To sorry za wprowadzenie w błąd. Wink

gdynia

Parlament Studencki

29  

Nie ma co się przejmować- jak zdałaś maturę to spokojnie poradzisz sobie z B2 Wink

bladosz11

Użytkownik

0  

Również to jest mój najbliższy cel, aby zaliczyć języka angielski na poziomie B2 i mam nadzieję, że mi się to uda. Tym bardziej, że aktualnie uczę się z dobrych materiałów jak https://www.jezykiobce.pl/s/102/aplikacj...gielskiego więc zakładam, że całkiem niedługo przystąpię do egzaminu.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Jak szukacie dobrej szkoly językowej, to mogę wam śmiało polecić tą: https://www.bs-ict.pl/oferta/jezyk-rosyjski-w-biznesie Znajdziecie tam mnóstwo szkoleń czy też kursów językowych. Moim skromnym zdaniem szkoła warta uwagi. Multum różnorakich zajęć, zdecydowanie wam polecam sprawdzić!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS