Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
 • Post: #1

  Rodiril

  Użytkownik

  ***


  Postów: 71

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Gdyby ktoś poszukiwał firmy, która zajmuje się szkoleniami podsyłam namiar http://najlepszaimpreza.pl/. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają usługi takie jak organizację imprez integracyjnych, firmowych, zakładowych. Bardzo ciekawa zabawa na imprezie integracyjnej, którą przygotowali.

 • Post: #2

  szarlotka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 350

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Mnie szef wysyła na szkolenie dotyczące procedury obsługi klienta bo dział naszej firmy znacząco się rozwinął i w związku z tym doszło nam nowych obowiązków. W przyszłym tygodniu idę na pierwsze zajęcia.

 • Post: #3

  fista

  Użytkownik

  ***


  Postów: 158

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  To świetnie, że szef dba o rozwój swoich pracowników, warto z takich okazji korzystać. Dobrze by było jakby również zainwestował w coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparc...ne-strony/ , tak byście mieli szansę wykazać się w sferze, w której czujecie się najlepiej, jesteście w tym kierunku uzdolnieni. Z tego co zauważyłam firmy, które zainwestowały w talenty pracowników zdecydowanie lepiej prosperują

 • Post: #4

  jjusti18

  Użytkownik

  ***


  Postów: 202

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Bardzo fajnie, że szef dba o rozwój pracowników- niestety nie wszędzie tak jest... Ja teraz podjęłam się studiów online, ponieważ moja firma nieprowadzi żadnych szkoleń, a nie chce pozapominać mojej wiedzy. Dodatkowo planuje zapisać się na elearning żeby poszerzyć swoje horyzonty. Planuje potem zmienić pracę na lepiej płatną, dlatego myślę że to wszystko ku temu zaowocuje i da mi wiele możliwości.

 • Post: #5

  Demi

  Debiutant

  **


  Postów: 42

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Szkolenia zawsze są ważne, co by nie było one zdecydowanie pomagają nam ogarnąć wszelkie kwestie firmy, czy zarządzania. Ja prócz szkoleń, zaliczam jeszcze tego typu artykuły http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedzy...sprzedawca . Jako dobry sprzedawca powinnam być na bieżąco z takimi rzeczami, czasy się zmieniają, ludzie już inaczej reagują. Szkolenia i wiedza zaczytana jest niezbędna.

 • Post: #6

  jjusti18

  Użytkownik

  ***


  Postów: 202

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Hej jedzie ktoś jutro na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Ja dzisiaj nie mogłam jechać, ale słyszałam od koleżanki że jest naprawdę super.

 • Post: #7

  kamilkaka

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli mamy możliwość to powinniśmy brać udział w jak największej liczbie szkoleń. Im większą mamy wiedzę na jaki temat tym mamy większą kartę przetargową w stosunku do pracodawcy. Czy to obecnego czy przyszłego.
  Takim szkoleniem, które na pewno warto się wybrać jest szkolenie Zarządzanie zadaniami. Ja na takim szkoleniu byłam w Academy of Business: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkol...niami,126/ Głównym celem tego typu szkoleń jest nasz rozwój osobisty i nauka zarządzania naszym czasem, by wykonywana przez nas praca była bardziej efektywna. Takie szkolenie powinien każdy chociaż raz w życiu skończyć. Wtedy sami przekonujemy się jak dużo czasu tracimy na mało istotne sprawy i jak niewiele trzeba zmienić by nasza praca była wykonywana szybciej i dawała większe efekty.
  Wiedzę zdobytą na takim szkoleniu można również przełożyć na nasze życie osobiste.

 • Post: #8

  Sosnowianka

  Debiutant

  **


  Postów: 49

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Szkolenia personalne, szkolenia zarządzanie, szkolenia sprzedażowe wszystkie te sprawią że nasza firma jak i my sami będziemy się rozwijać. Ja osobiście uważam, że obecnie więcej dają szkolenia do studiów.

 • Post: #9

  werkyz

  Użytkownik

  ***


  Postów: 121

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  ja uważam, że warto skorzystać z usług coachów i zdecydować się na takie szkolenie, polecam http://www.rodaaldona.pl

 • Post: #10

  Olek433

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Chce zacząć swoją przygodę z kolarstwem. Ale jaki rower crossowy jest najlepszy? Prawde mówiąc nie znam się na tym i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru takiego sprzętu. Myśle, że taką widzę posiada nie jeden z Was i może mi coś doradzić.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS