Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Badania marketingowe - Urszula Janeczek

aga7

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukam kogoś kto miał na 2 roku zarządzania badania marketingowe (ćw) z prof. Janeczek.
    Mamy zbadać rynek i następnie wprowadzić na niego nowy produkt. Jeśli Jest ktoś kto również coś takiego robił, bardzo chciałabym to kupić. Mam nadzieje, że znajdzie się jakaś pomocna duszyczka. Cena nie gra roli Smile Pzdrawiam

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o firmy, które zajmuje się badaniem rynku, to warto sobie zerknąć tutaj http://krajowy.biz/firma,rescopepl . Są tam bowiem namiary na firmę Rescope. Są naprawdę dobrzy w wykonywaniu tego typu projektów, ponieważ można się sporo dowiedzieć na temat swojego przedsiębiorstwa czy produktu.

emilia1214

Debiutant

**

0  

Ja się zgadzam w 100% z moim poprzednikiem. Wydaje mi się, że nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi...

Czy twój problem wydaje ci się większy niż całe życie?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS