Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Badania prenatalne

ewelina01

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Shy 

Hej wam. Smile W naszym studenckim gronie na pewno znajdą się ciężarne albo już nawet mamusie. Smile Ja właśnie dowiedziałam się że zaszłam w ciążę i teraz przede mną całe mnóstwo podejmowania decyzji. W tym właśnie czy robić badania prenatalne? Myślę, że przydałoby się takie zrobić, chociaż dla własnego spokoju ducha. A w okolicy słyszałam że doktor Rozmus-Warcholińska przyjmuje w Częstochowie i jest świetna. Myślicie że warto wydać pieniądze? Wink

druu

Debiutant

**

0  

Moja zona na takich badaniach była w klinice https://klinikagalena.pl/ u dr. Emilii Sitkiewicz i była bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta, a chyba to najbardziej liczy się wśród lekarzy, prawda? Smile
    Tak czy siak mam nadzieję, że dziecko urodzi się zdrowe i Tobie życzę tego samego!

seksianja

Debiutant

**

0  

warto Smile Najważniejsze aby było zdrowe!

dindasi44

Użytkownik

0  

Jeżeli ktoś z Was korzysta szuka dobrego urologa, to polecam Wam serdecznie derleta.pl . W ofercie znajdziecie szeroki zakres wykonywanych badań w klinice. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

izkass

Debiutant

**

0  

Ja polecam udać się do Bielsko Białej do kliniki Galena. Miałam tam wykonywane badania prenatalne i jestem zadowolona z podejścia oraz spokojnego tłumaczenia Pani dr Emilii Sitkiewicz.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2020 20:28 przez izkass.

davidmartin4797

Debiutant

**

0  

Antivirus is considered to be the best Antvirus software available in the market that secures the user’s device against online threats and cybercrime. It also helps to boost up the system performance and makes the user browsing experience better. You can do the Download, installation, and activation with some simple steps.They’ve also each got a two-way firewall that monitors outbound as well as incoming traffic. Mcafee malware engine scans for known malware and uses heuristic monitoring to watch for behavioral changes and other signs of previously unseen, “zero-day” malware.

For more information visit site :- norton.com/setup

www.norton.com/setup

mcafee.com/activate

szarlotka

Zaawansowany Użytkownik

0  

U niektórych ginekologów badania prenatalne i konsultacje ciążowe są bezpłatne. Trzeba się popytać i dowiedzieć, bo dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

mileniaa

Użytkownik

0  

Moim zdaniem warto nawet się pozbyć pieniędzy po to żeby właśnie być spokojnym. Dla mnie wszystkie badania to podstawa i bez nich na pewno nie czułabym się dobrze. A takie badania prenatalne jak sama wspomniałaś u doktor Rozmus-Warcholińskiej, warto jest wykonać. Też u niej robiłam i jestem bardzo zadowolona.

xmoore

Debiutant

**

0  

Warto udać się na takie badanie.

Najemnik

Użytkownik

0  

Te badania są bardzo ważne. Dzięki nim, jestem bardzo pięknym człowiekiem.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS