Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Odszkodowanie za wypadek - przedawnienie

blanka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jestem zdania, że zawsze warto znać swoje prawa. Tutaj https://euco.pl/aktualnosci/zgloszenie-w...kodowanie/ znajdziecie ciekawy artykuł na temat przerwania biegu przedawniania. Warto sobie tam zerknąć.

evka1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Czytałam właśnie tym ostatnio. Jak jest problem z odzyskaniem odszkodowania, to zamiast siedzieć bezczynnie, to lepiej zgłosić się do firmy odszkodowawczej.

Bamm-Bamm Rubble

Użytkownik

0  

Ogólnie z ubezpieczeniami bywają różne problemy. Ja niejednokrotnie miałem kłopot z ubezpieczycielem, który za wszelką cenę chciał zaniżyć wartość odszkodowania. Czasami trudno jest się odnaleźć w przepisach prawnych, które dotyczą takich przypadków, więc warto korzystać z pomocy stowarzyszeń takich jak Wokanda. Akurat mają placówkę w Katowicach. Mnie, jak i wielu innym osobom pomogli w zyskaniu rozsądnej kwoty, więc jeśli ktoś będzie w sytuacji, z której nie będzie potrafił wybrnąć to polecam zajrzeć na http://wokanda.org.pl/. Wink

Miśkolorowy

Debiutant

**

0  

Zawsze warto próbować walczyć o swoje pieniądze, jeśli sprawa jest stara to poradź się firmy, która zajmuje się takimi tematami, mój znajomy korzystał z firmy- Refundo pomogli mu odzyskać pieniądze, które on uważał już za stracone, specjaliści to specjaliści.

jano19568

Debiutant

**

0  

Weź dobrego prawnika i się więcej nad tym po prostu nie zastanawiaj Tongue.

Mermagda0

Debiutant

**

0  

W takich przypadkach chyba najlepiej skorzystać z pomocy prawnej adwokata lub prawnika. Nie znam sprawy ale jeżeli wydaje się dosyć łatwa, a tylko nie macie podstawowej wiedzy to moze warto poszukać rozwiazania w internecie? Spróbujcie na stronce http://kruczek.pl jest tam sporo artykułów pisanych z prawnikami

00przypalu

Debiutant

**

0  

Ile wynosi takie odszkodowanie.?

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Różnie. Wszystko zależy od obrażeń, które się poniosło podczas wypadku.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2018 19:03 przez blanka.

eugeniusz

Debiutant

**

0  

Nie wątpię, że uzyskanie odszkodowania to bardzo skomplikowany proces. Czytałem na stronie Helpfind, że oprócz odszkodowania można starać się o zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Niestety, to również nie jest takie proste i najlepiej jest skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Czytałem też, że z prawnikiem można uzyskać dużo wyższe kwoty odszkodowań niż podczas osobistego prowadzenia sprawy.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2019 14:52 przez eugeniusz.

minara

Debiutant

**

0  

Na pewno nie zaszkodzi zgłosić się do firmy, która ma doświadczenie w temacie i na co dzień pomaga klientom w tego tyou sprawach. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecic Auxilię https://auxilia.pl/. Pomagali mi w ubiegłym roku, gdy po wypadku samochodowym ubiegałam sie o odszkodowanie od ubezpieczyciela. Rzetelni, terminowi i bardzo skuteczni.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS