Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Biuro rachunkowe

januszjaki

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

a czy może korzystała pani z biura taxpit.pl?

mpire

Użytkownik

0  

Czy warto zdecydować się na samodzielną księgowość? Wyczytałem, że można na niej wiele zaoszczędzić, szczególnie w przypadku niewielkich firm. Czy to prawda? Czy warto przy tym wspomagać się oprogramowaniem firmy https://wfirma.pl/ ? Słyszałem o niej wiele dobrego...

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Biur rachunkowych nie brakuje i można byłoby wymienić wiele godnych polecenia. Jeżeli chce się założyć i prowadzić działalność gospodarczą i do tego potrzebna jest pomoc księgowej, to może takie zestawienie pomoże: http://poradnikowy.net/jak-wybierac-biur...alalnosci/, a lepiej wiedzieć jakie w ogóle są opcje. bez rozeznania się w temacie może być przecież ciężko.

Poliko21

Debiutant

**

0  

Ja nie korzystałem z tego biura ale bardzo chciał bym zmienić bo ze swojego nie jestem zadowolony.

evka1

Użytkownik

0  

A może ktoś korzystał z tego biura online https://taxcare.pl i może się wypowiedzieć na jego temat? W ogóle to chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób takie biura działają i jak wygląda współpraca z nimi? Czy to jest praktyczne? Właśnie zastanawiam się jakie różnice są między biurem online a tradycyjnymi rozwiązaniami? Pomoże ktoś?

sandersania

Użytkownik

0  

od siebie gorąco polecam księgowość wilanów, korzystałam z ich usług już kilka lat więc z czystym sumieniem mogę ich polecić.

oliwiawu

Użytkownik

0  

A co myślicie o systemie elektroniczny obieg dokumentów ? Coraz więcej firm wykorzystuje elektroniczną drogę przekazywania dokumentów. To rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na administrację biurową. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo znalazłam ofertę firmy http://www.primesoft.pl/ . Wiem że dzięki temu systemowi uniknę zgubienia ważnych dokumentów, i zamiast obiegu papierkowego będzie elektroniczny.

tesmar29

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem jeśli chodzi o buro rachunkowe lub księgową, najlepszym rozwiązaniem jest wybierać jakąś lokalną, sprawdzoną firmę

Mateo 77

Użytkownik

0  

Akurat wybór biura rachunkowego to poważna kwestia. W zależności od Waszej decyzji, możecie mieć różną jakość opieki księgowej. Najlepszym pomysłem jest wybór takich miejsc jak MDDP, gdzie zajmuje się Waszymi finansami zespół profesjonalistów. Zresztą sami sprawdźcie w http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/ra...-katowice/ jak wygląda ten temat.

Solbus

Debiutant

**

0  

Korzystam z biura bo dla mnie jest to ogromna oszczędność czasu, którego często brakuje. W innym wypadku zdecydowałbym się na księgową.

Może tym właśnie jest miłość - pragnieniem, by ktoś inny zwrócił ci ciebie wzmocnionego przez jego wizje, opatrzonego w jego scenariusz.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS