Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Biuro rachunkowe

Pasacik1422

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam. Znacie jakieś biura rachunkowe godne polecenia?
    Z góry dziękuję.

Januszek

Debiutant

**

0  

W Katowicach jest biuro rachunkowe tax experts, mają oni dobre opinie oraz od wielu lat są na rynku. Na pewno spodobają ci sie ich usługi.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja tam się przyznam, że w ogóle na księgowości się nie znam. Dlatego od samego początku współpracuje z biurem rachunkowy MG Finanse i jestem w pełni zadowolona z ich usług. Dzięki nim jest całkowicie spokojna o wszelkie kwestie związane z rozliczeniami. Wiem, że nie pojawią się żadne nieścisłości czy coś. Już miałam okazję ich sprawdzić, także są godni zaufania.

majkelooo

Debiutant

**

0  

A co wiecie o tej firmie księgowej http://biuroeverte.pl/

cyzop

Debiutant

**

0  

Ja również szukam czegoś dobrego i w miarę taniego, najlepiej z okolic Warszawy, może moglibyście mi coś polecić?

ByczekBubu

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o godne polecenia biuro, to avalis.pl z czystym sumieniem polecę Wink

crocodille

Debiutant

**

0  

ja znam i korzystam z ask finance i według mnie są najlepsi. Profesjonalna obsługa klienta, wszystko zawsze wykonane terminowo - po prostu wszystko wykonane na tip top. Zero problemów z kontaktem czy coś. Ja sobie ich chwalę Smile

alicja76

Debiutant

**

0  

Idealne jest internetowe biuro rachunkowe. Najbardziej doświadczone i idące z postępem jest https://business-tax.pl/ - zerknij na ofertę. Znacie narzędzia wfirma? Wielu przedsiębiorców z nich korzysta, łatwiej im będzie i z tym biurem nawiązać przez to współprace, jeśli z jakichkolwiek powodów zechcą zaprzestać rozliczania we własnym zakresie

bladosz11

Debiutant

**

0  

Jestem zdania, że każde biuro rachunkowe jest na pewno dobre. W moim biurze tam gdzie mam księgowość to zauważyłem, ze używane są największe pieczątki https://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/pie...pieczatki/ i wtedy Panie tam pracujące mogą zaoszczędzić wiele czasu.

paulewan

Debiutant

**

0  

sprawdzone biuro rachunkowe przeze mnie i znajomego który kiedyś mi ich polecił to http://swiat-podatkow.pl/ naprawdę bardzo dobre biuro, rzetelnie podchodzi do spraw. jestem bardzo zadowolona od kilku lat już

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS