Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Biznes plan- Biniecki

misia252

Debiutant

**

Post├│w: 5

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2008

Status: Offline

0  

Prosze o jakie┼? inf o egzaminie z tego przedmotuSmile

txbisek

Debiutant

**

Post├│w: 1

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2009

0  

no, halo halo, pytanie Big Grin ktos moze wie jak egzamin wygl─?da bo jest 9/02 Tongue w poniedzialek Tongue pzdrrBig Grin

edwine933

U┼╝ytkownik

Post├│w: 198

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2017

0  

Je┼Ťli chodzi o biznesowe plany i biznesowe realizacje, to ja chcia┼éabym zapyta─ç, czy wiecie mo┼╝e co┼Ť wi─Öcej na temat takiej umowy https://paniala.pl/wiedza/umowa-uzyczenia/ ? Jestem ni─ů zainteresowany ju┼╝ od d┼éu┼╝szego czasu, ale powiem szczerze, ┼╝e nawet nie mam poj─Öcia, jak zacz─ů─ç.

essan

Debiutant

**

Post├│w: 3

Do┼é─ůczy┼é: Oct 2018

0  

Na pewno prosty nie jest. Niestety Biniecki nie ma okre┼Ťlonego zestawu pyta┼ä czy czego┼Ť takiego, wi─Öc trzeba si─Ö po prostu porz─ůdnie wyuczy─ç.

"Jeste┼Ťmy odzwierciedleniem pi─Öciu os├│b, z kt├│rymi sp─Ödzamy najwi─Öcej czasu. To oni nas motywuj─ů, doradzaj─ů, krytykuj─ů. Przyjrzyj si─Ö, z kim Ty przestajesz." Nancy Drew

jjusti188

U┼╝ytkownik

Post├│w: 166

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2017

0  

Dobrze, ┼╝e ju┼╝ opracowujesz sw├│j biznes plan. We┼║ przy okazji pod uwag─Ö r├│┼╝ne rozwi─ůzania, kt├│re warto wprowadzi─ç ju┼╝ na pocz─ůtku dzia┼éania swojej firmy. Przyk┼éadowo doskonale sprawdzi si─Ö http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny...dokumentow czyli elektroniczny obieg dokument├│w.

otis12

Debiutant

**

Post├│w: 3

Do┼é─ůczy┼é: Dec 2018

0  

Dzi─Öki wielkie za sprawdzone info. My┼Ťl─Ö, ┼╝e przyda mi si─Ö to Smile

┼╗yje si─Ö chwila, a czas jest tylko przezroczyst─ů per┼é─ů wype┼énion─ů oddechem.

martakas

U┼╝ytkownik

Post├│w: 78

Do┼é─ůczy┼é: Sep 2017

0  

Biznes plan to jedno, a pieni─ůdze na rozw├│j biznesu to drugie. Z do┼Ťwiadczenia wiem, ┼╝e banki niech─Ötnie udzielaj─ů kredyt├│w dla firm, tak┼╝e szkoda czasu.. nie warto si─Ö nawet fatygowa─ç. Najlepiej od razu sprawdzi─ç ofert─Ö AasaDlaBiznesu - my┼Ťl─Ö, ┼╝e was zainteresuje i sprosta waszym wymaganiom, a biznes b─Ödzie si─Ö dobrze wi├│d┼é...

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS