Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Bóle kręgosłupa

jessie1203

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Bóle kręgosłupa najczęściej wynikają ze złych nawyków z utrzymywania sylwetki. Czasem wystarczy, jeśli np. mamy pracę siedzącą, zmieniać często pozycje, pamiętać o wyprostowanej sylwetce czy kupić sobie wałek pod plecy mocowany do oparcia fotela. Mi osobiście pomaga joga, ale jeśli okaże się, że to nie wystarczy, trzeba będzie pomyśleć o konsultacji z lekarzem i jakimś leczeniu kręgosłupa w Warszawie czy innym mieście. Akurat w Warszawie mogę polecić jedno centrum medyczne.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2020 11:13 przez jessie1203.

cerceilannister77

Zaawansowany Użytkownik

Status: Online

0  

Byłam niedawno na fizjoterapii krosno w klinice : https://www.fizjoterapiadziecikrosno.com/ było naprawdę super. Bardzo mi pomogła taka aktywność fizyczna. Gdyby ktoś się wybierał, to ja polecam ich serdecznie. Mają oni różne oferty. Koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie.

miko

Debiutant

**

0  

Moja kochana babcia zaczęła mieć problemy z poruszaniem się i wszyscy byliśmy wręcz pewno, że winny temu jest kręgosłup. Jak wiadomo u osób w podeszłym wieku jego kondycja pozostawia wiele do życzenia. Okazało się po wizycie u lekarza, że to jakaś choroba nóg. Zacząłem czytać na ten temat i tutaj http://www.careteam.pl/problemy-z-porusz...oroby-nog/ znalazłem wiele przydatnych wiadomości.

majkelooo

Użytkownik

0  

No niestety ból kręgosłupa może się na prawdę ostro dać we znaki. Warto zawczasu o niego zadbać. Ogromną rolę pod tym względem odgrywa odpowiednio dobrany materac oraz poduszka. Jeśli temat was zaciekawił, to odsyłam do artykułu na temat doboru materaca https://infogliwice.pl/dlaczego-warto-ku...y-materac/

faith96

Debiutant

**

0  

też miałam bóle kręgosłupa, wiadomo, w różnych pozycjach się siedzi. ja zdecydowałam się na jogę kręgosłupa, bo łącze przyjemne z pożytecznym i do jogi sobie puszczam jakąś relaksacyjną muzyczkę czy tam serial i jakoś czas leci, a różnicę dużą widzę

Bamm-Bamm Rubble

Użytkownik

0  

Jeżeli męczą Cie bóle kręgosłupa to może warto iść do lekarza żeby Cię sprawdził ? Sam miałem takie problemy więc już dłuższy czas chodzę na rehabilitacje https://www.przychodniaspecjalistyczna.c...ilitacja/8 chyba po dwóch tygodniach ból zaczął ustawać i teraz już jest prawie dobrze

szarlotka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Z takimi problemami to trzeba od razu iść do lekarza. Ja kiedyś takie bóle zignorowałam, a potem przez miesiąc nie mogłam wstać z łóżka.

Talent12

Debiutant

**

0  

Polecam zapisać się na jogę

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS