Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Bóle kręgosłupa w ciąży?

kaciek

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Obecnie jest to u mnie 21 tydzień ciąży i mam strasznie bóle kręgosłupa. Nie ważne, czy siedzę czy leżę ten ból się nasila. Czy znacie może jakieś sposoby jak sobie ulżyć? Bo chwilami aż mi się chce płakać z bólu.

marika

Debiutant

**

0  

Niestety to normalne, mi osobiście pomagały kompiele i masaż męża. Ale wiem, że to indywidualna sprawa i trzeba znaleźć swój sposób. Np. moja siostra jak siedziała z nogami do góry to mniej ją plecy bolały. Nawet do spania miała poduszki pod stopami.

alan22

Debiutant

**

0  

Bóle kręgosłupa w ciaży to standard i musisz się do nich przyzwyczaić. W skrajnych momentach mogą Ci już tylko neurolodzy bo zdaję sobie z tego sprawę, że bóle mogą być nie do wytrzymania. Moja kuzynka przez 5 miesięcy ciąży głównie leżała bo kręgosłup już nie wytrzymywał. Współczuję kobietom.

weronika321

Debiutant

**

0  

Poza różnego rodzaju maściami przeciwbólowymi polecam serdecznie fotel masujący do masażu sziatzu Codziennie można z takiego fotelu korzystać i w jakimś stopniu ulżyć sobie w bólu. Polecam serdecznie !

stalowa

Zaawansowany Użytkownik

0  

Bóle kręgosłupa? Przyczyn może być naprawdę wiele. Trzeba jednak wiedzieć, czym są one spowodowane. U mojej ciotki potrzebne było specjalistyczne leczenie kręgosłupa w Gdańsku. Leczenie było bardzo czasochłonne, jednakże efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Problemy stały się już historią.

beau51

Debiutant

**

0  

Wydaje mi się, że powinnaś znaleźć odpowiednie ćwiczenia.

odyees33

Debiutant

**

0  

Polecam na skorzystanie z usług pregnancy massage. Terapeuta zastosuje odpowiednie techniki masażu, które pomogą z bólem, jak również kojąco będzie działać na dziecko i mamę.

martii

Debiutant

**

0  

Na pewno delikatny masaż jet pomocny. W ekstremalnych wypadkach zażyj paracetamol jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

swierk995

Debiutant

**

0  

Na bóle na pewno pomogą pasy pooporodowy które utrzymują odcinek lędźwiowy. Są różne typy, najlepiej zapytać w jakimś dobrym sklepie medycznym o podpowiedź. Myślę że na 100% poczujesz się lepiej

Najlepsze materace przeciwodleżynowe w profesjonalnym sklepie medycznym. Sklep Ortopedyczny Białystok

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS