Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Bolesny i ciężki do zniesienia okres :(

misia8603

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dopadł mnie taki PMS, że płaczę nawet na reklamie leku dla dzieci… Nie mogę sobie poradzić sama ze sobą. Jeszcze ta jesień mnie dołuje. Straszne to jest. Wy też tak macie przed okresem? Dziś trochę odpuszcza już więc pewnie dostanę miesiączkę. Nienawidzę tego, jestem taka rozbita w środku. Na http://www.castagnus.pl/ widziałam , że są jakieś tabletki, które pomagają na PMS. Chyba sobie kupię, bo szczególnie jesienią i zimą to depresyjne samopoczucie jest uciążliwe.

Zdolny384

Debiutant

**

0  

Może po prostu jakiś sport ? W ten sposób można wyładować masę negatywnych emocji Smile.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja także zawsze mam problem z miesiączkami, obfite, bolesne, sport niestety tylko to pogarsza. Biorę no-spę i jest trochę lepiej, ale ten czas to wyłączenie z życia.

zara

Użytkownik

0  

Współczuję bo wiem co to znaczy taki PMS, odbiera po prostu radość życia na co najmniej tydzień, pozbyłam się go razem z antykoncepcją, odkąd biorę vines ani bolesne miesiączki ani PMS mi nie dokucza

Stelma

Debiutant

**

0  

z takim problemem to najlepiej udać się do dobrego ginekologa!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS