Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Booking taniej

carpediem

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cześć, ostatnio w internecie znalazłem taką ciekawostkę https://booking-taniej.eu/, bardzo fajna sprawa pozwalająca zaoszczędzić trochę pieniędzy. Czy znacie może podobne strony oferujące takie bonusy? Chętnie bym skorzystał, uwielbiam podróżować więc dla mnie takie rabaty to coś pięknego. Polecam skorzystać innym, myślę że warto. Sami wiemy o ile takie wycieczki potrafią uszczuplić i tak skromy portfel studenta. Smile

Pawletto

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Potwierdzam! Jakoś za bardzo nie korzystam z takich nowinek ale usłyszałem od kilku znajomych, że rzeczywiście korzystali już z tej strony, przekonało mnie to, że jednak wszystko odbywa sie za pomocą portalu booking a tam nie raz już robiłem rezerwacje i nie pamiętam żeby były jakieś kłopoty. Możemy sobie jednorazowo pozwolić na lepsze warunki podczas pobytu, warto naprawdę polecam te stronę https://booking-taniej.eu/ Wink
    mi się udało akurat wykorzystać tą zniżkę na mazurach, wyjazd niezapomniany i ekipa najlepsza!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS