Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

fenkuł

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Słyszlieście, że żeby wykryć tę chorobę robi się specjalne testy na borelioze ? Trochę czytam na ten temat, bo z ugryzieniem kleszcza nie ma żartów. Niby nie każdy zaraża ale większość ma w sobie tego wirusa. Ktoś z Was kiedyś chorował na boreliozę?

tomasz.skala

Debiutant

**

0  

Testy na boreliozę nie mogą w 100% wykluczyć choroby niestety Sad Ogólnie straszna choroba ,coraz bardziej powszechna , bo kleszczy zarażonych boreliozą coraz więcej.
    Trzeba pamiętać, że kleszcze przenoszą nie tylko boreliozę, ale jeszcze inne bakterie...
    Ciężko leczyć te choroby, więc najlepiej unikać kleszczy jak ognia.

tomasz.skala

Debiutant

**

0  

coraz więcej ludzi zarażonych boreliozą, to jest jakaś plaga...

DiamondExecutive

Debiutant

**

0  

Chyba najlepszy sposób by z tego wyjść to.... szczepionki. Szczepionki są potrzebne. Nie słuchajcie czasem Jerzego Ziemby.

monikabert90

Użytkownik

0  

Borelioza niestety jest chorobą zagrażającą nie tylko zdrowiu, ale nawet życiu. Dlatego też warto skutecznie chronić się przed kleszczami. Gdy idziemy na spacer do lasu najlepiej ubrać się odpowiednio, a dodatkowo zastosować jakiś silny środek odstraszający kleszcze, na przykład https://kleszczolapki.pl/mugga-strong-sp...l-p-4.html. Spray ten jest w małym poręcznym opakowaniu, dzięki czemu można go mieć w wakacje zawsze przy sobie w plecaku Wink Kosztuje niewiele, a jakby nie patrzeć, może nam uratować życie.

edwine933

Użytkownik

0  

Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o boreliozie to szczegółowe informacje na boreliozaonline.pl. A może już wcześniej ją znaliście? Jeśli jeszcze nie to zapraszam do lektury. Ja dowiedziałam się wielu potrzebnych informacji, które może przydadzą się w przyszłości, jeśli ktoś w moim otoczeniu zachoruję. Oczywiście nie chciałabym ich używać, ale w życiu nigdy nic nie wiadomo.

wasik122

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na to leczenie boreliozy. Mają naprawdę ciekawą i skuteczną ofertę, więc warto się nad tym zastanowić.

Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam,już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

adamtkocz

Debiutant

**

0  

Tak, w tym roku to jest jakaś masakra z tymi kleszczami. Można jednak się szczepić.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS