Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
BOŚNIA - SARAJEWO HOTEL *** SKI & SPA

GandalfTravel

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

BOŚNIA - SARAJEWO HOTEL *** SKI & SPA

2015-12-27 do 2016-01-03

CENA OD 1199 PLN/OS Big Grin

Zapraszamy na SNOWBOAT w rytmach BalkanSkiCircus – gdzie śnieg miesza się ze słońcem! Zapraszamy do Sarajeva – Orientalnej Tajemnicy Południa! - ze znakomitymi stokami Jahorini i Bijelasnicy! Po drodze wymoczymy was w siarczystych wodach węgierskiego wina i termalnych wód Budapesztu, a przed powrotem do domu doprowadzimy Was do ładu na termalnych kąpieliskach Tatralandii.

CENA ZAWIERA:

- 5 noclegów w hotelu*** BISTRICA na Jahorinie, pokoje 2,3 osobowe;
    - korzystanie z basenu krytego, skiboxów, siłowni w cenie pobytu;
    - przejazd komfortowym autokarem klasy Lux, przygotowanym do alpejskobałkańskich podróży;
    -wyżywienie: śniadania (napoje w cenie posiłków) i obiadokolacje (napoje płatne dodatkowo) podawane w buffecie;
    - czułą opiekę pilota i miejscowych przewodników
    - część artystyczna i krajoznawcza wg programu
    * W cenie 5 śniadań (napoje w cenie posiłków) oraz 5 obiadokolacji (napoje dodatkowo płatne).

CENA NIE OBEJMUJE:

- karnetów narciarskich ( karnet 5 dniowy) i wejściówek na termy ( 2h w Budapeszcie i 3 h w Tatra-landii wariant podstawowy,
    -dopłaty do usług dodatkowych typu masaże, strefy saun, itp płatne indywidualnie) - 100 euro - dopłata obligatoryjna;
    - opłaty administracyjne i taksa klimatyczna 15 euro/os - dopłata obligatoryjna;
    - obowiązkowego ubezpieczenia Signal Idiuna SKI 70 PLN/os (KL 10.000 euro, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, OC 15.000 euro), płatne obowiązkowo w biurze w momencie potwierdzania rezerwacji;
    - napoi do obiadokolacji i po niej

OBOWIĄZUJĄCE ZNIŻKI I RABATY:

- stała cena dla dziecka do 3 lat (śpi z rodzicami) - 350 PLN

- zniżka dla dziecka do 6 lat - 46%

- zniżka dla dziecka do 12 lat - 23% Smile

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://www.gandalftravel.pl/index.php?a=...fer&id=780

Załączone pliki Miniatury
    [thumbnail]   

doldie

Debiutant

**

0  

Wspaniała sprawa, od dawna marzyła mi sie podróż na bałkany, jednak moje plany na najbliższe podroże jeszcze ich nie przewidują. Na razie malta i barcelona Wink za rok pomyśli się co dalej.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Sama też bardzo chętnie bym się tam wybrała, niestety póki co warunku finansowe mi na to nie pozwalają. Nie mniej jednak i tak zamierzam nieco pozwiedzać w te wakacje. Mam już nawet upatrzony tani hostel łódź i to właśnie od Polski centralnej zacznę moją wyprawę.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS