Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Business Everywhere

Tomason1011

Debiutant

**

Post├│w: 1

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Mar 2009

Status: Offline

0  

Praca w obszarze reklamy!!

Szukasz pracy?
    Chcesz zdobywa─? do┼?wiadczenia i zarabia─??
    Interesuje Cie praca w obszarze marketingu, reklamy, promocji, organizacji rynku konsumenckiego.
    Jeste┼? kreatywny i odpowiedzialny lubisz pracowa─? w grupie?

Zainteresuj si─? nasza ofert─?. Zaj─?cie z mo┼čliwo┼?ci─? ruchomego czasu pracy.

Napisz do Nas e-mail w, kt├│rym prosimy Ci─? o podanie wieku i poziomu nauczania na, kt├│rym si─? obecnie znajdujesz. W temacie nale┼čy wpisa─? s┼?owo Biznes

business.everywhere@op.pl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2009 18:09 przez Tomason1011.

blyskotka

Zaawansowany U┼╝ytkownik

Post├│w: 375

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2016

1  

Je┼Ťli chodzi o biznes w sieci to ja mimo wszystko wol─Ö obstawianie meczy. Przynajmniej wiem, ┼╝e nikt mnie nie oszuka, a co najwy┼╝ej opu┼Ťci mnie szcz─Ö┼Ťcie Smile Warto spr├│bowa─ç.

Knotty

U┼╝ytkownik

Post├│w: 116

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2016

0  

Nie ukrywam ze takie szkolenie bardzo by si─Ö przyda┼éo bo obecnie stoje przed mo┼╝liwo┼Ťci─ů obj─Öcia stanowiska kierowniczego w niewielkiej firmie ale obawiam si─Ö ze nie podolam. Najbardziej chyba stresuj─ů mnie wszystkie te kwestie kadrowo pracowe, jak my┼Ťlicie czy uda┼éoby mi sie przekona─ç szefostwo do skorzystania z us┼éug firmy outosuringowej takiej jak: http://www.ucmsgroup.pl/pl/uslugi/outsou...podarczej/ ? To znacznie u┼éatwi┼éoby mi moj─ů prace.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS