Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Być albo być
 • Post: #1

  skf

  Debiutant

  **


  Postów: 14

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2008

  Status: Offline


    0  

   
  Exclamation 

  We wtorek 13 kwietnia w Kinie Helios w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach "Studenckiego Klubu Filmowego". Będzie ono poświęcone filmowi "Bez mojej zgody" (dramat, reż. Nick Cassavetes, 106 min.). Prelekcję "Być albo być - o dylematach chorego Hamleta" na temat aspektów transplantologii oraz in-vitro poprowadzi lekarz medycyny i psycholog Ewa Wojtyna (Uniwersytet Śląski).

  Film "Bez mojej zgody" przedstawia historię Anny Fitzgerald. Została poczęta, aby mogła stać się dawcą dla swej chorej na białaczkę siostry, jednak ostatecznie domaga się prawa do dysponowania własnym ciałem. Kwestie prawne i etyczne łączą się w tym filmie z medycznymi i psychologicznymi aspektami transplantologii oraz in-vitro.

  Bilety w cenie 10 zł - nie tylko dla studentów - będzie można nabyć od 9 kwietnia w kasach kina Helios Katowice. Organizatorem cyklu spotkań "Studencki Klub Filmowy" jest Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego. Jeśli chcesz być na bieżąco z projekcjami SKF, prześlij wiadomość z tematem "powiadom" na adres skf@us.edu.pl Dowiesz się wówczas wcześniej o każdym spotkaniu. Dla odbiorców powiadomień SKF przygotowywane są konkursy, w których wygrać można bilety na kolejny seans!

  Projekcja kwietniowa jest częścią Festiwalu Nauki UŚ. Z programem Festiwalu można zapoznać się na stronie http://www.festiwalnauki.us.edu.pl


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS