Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Cellulit - co jeść, aby go nie mieć

piwko

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Często celullit to po prostu woda zgromadzona pod skórą... najlepszym sposobem na to jest dużo pić i dużo sikać, żeby organizm nie gromadził wody, heh Tongue

progettofit

Debiutant

**

0  

Warto pić pokrzywę. Dzięki niej pozbędziemy się nadmiaru wody z organizmu...i przy okazji cellulitu. Smile

pablo_1981

Debiutant

**

0  

Oczywiście, że dieta ma ogromny wpływ na to czy ma się ten okropny cellulit czy też nie. Oczywiście nie jest to jedyny czynnik bo ważne jest też to czy się ruszamy czy nie oraz to czy mamy skłonności (po mamie, babci - geny). Jeśli chodzi o dietę to ważne, żeby unikać soli (woda zatrzymuje się w organizmie), ciężkich potraw, a zwłaszcza tych smażonych no i pić dużo wody i ruch, ruch Smile

ewelina546

Debiutant

**

0  

Walka z cellulitem niestety jest ciężka. Wiem sama po siebie że wymaga wielu wyrzeczeń. Jeśli chcemy się go skutecznie pozbyć, warto pomyśleć o profesjonalnym usuwaniu cellulitu warszawa . Sam zabieg co prawda do najtańszych nie należy ale najważniejsze jest to, że świetnie radzi sobie ze zmorą jaką jest ten okropny cellulit ;p

maxel88

Użytkownik

0  

Dużo warzyw, owoców oraz tłuszcze omega-. Unikać należy tłuszczy zwierzęcych (poza rybami), wysoko przetworzonych potraw i nadmiaru soli.

akemito

Debiutant

**

0  

Najlepiej chyba najpierw zrobić sobie testy na nietolerancje pokarmowe, wykluczyć te najważniejsze alergie i zrobić test na dietę z grupy krwi. Później możesz w ramach diety jeść co chcesz.

https://zdrowegeny.pl/poradnik/test-niet...owe-krakow

krewetka

Debiutant

**

0  

ja na cellulit stosowałam u drkepa.com we Warszawie, byłam zadowolona, bo już nic mi nie pomagało... nawet intensywne ćwiczenia na siłowni...

sówka

Użytkownik

0  

dziewczyny, a słyszałyscie o tej diecie jajeczno-grejfrutowej http://obk.pl/dieta-jajeczna-zasady-diet...jpfrutach/ zastanawiam sie wlasnie czy rzeczywiscie moze przyniesc efekty, bo fakt sa w niej grejfruty ktore sa swietnym komponenentem w walce z cellulitem Smile stosowala ktoras?

senioritka28

Debiutant

**

0  

Wydaje mi sikę że tu sama dieta nie wystarczy, bynajmniej u mnie nie wystarczała. U mnie dopiero dieta w połączeniu z lekiem o nazwie cellinea udało się wygładzić skórę http://medicot.pl/produkt/na-cellulit-ta...-cellinea/ nie jest to tani produkt ale uwierz mi że warto.

jjusti188

Użytkownik

0  

Ja też długi czas już zmagam się z cellulitem i nic na razie mi nie pomogło Sad. A marzy mi się, żeby założyć jakąś fajną spódniczkę... No, ale cóż jak się nie ma estetycznego wyglądu nóg to co zrobić. Moja znajoma jednak poleciła mi zapoznać się z artykułem http://www.cristals.pl/sprawdzone-sposob...-cellulit/ ponoć tutaj znajdę ciekawe porady. Jestem bardzo ciekawa, dlatego chętnie się z nim zapoznam.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS