Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Cellulit - co jeść, aby go nie mieć

ebika

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Na pewno warto jeść dużo warzyw i owoców. Robiąc zakupy trzeba zawsze czytać skład i wybierac te produkty które są jak najmniej przetworzone.

Bamm-Bamm Rubble

Użytkownik

0  

Dość modna jest ostatnio dieta antycellulitowa oferowana przez firmę cateringową Wygodna Dieta, więc jeśli macie problem z cellulitem, to może powinnyście rozważyć jej wypróbowanie. Podobno jest bardzo skuteczna i smaczna.

Wink

Sprawdzone biuro nieruchomości Verso.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Dobrze jest jeść dużo świeżych warzyw i owoców, to zawsze dobrze wpływa na organizm, nawadnia, ale nie powoduje zbierania się tkanki tłuszczowej, która potem się źle rozkłada.

Hirek12

Użytkownik

1  

Przede wszystkim trzeba zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Nie wierz w jakieś tabletki które zapewnią super efekty to raz a dwa to pozbadz się z diety cukru białego i zastąp go takim https://www.bee.pl/9183-zdrowy-cukier

lilkatoi

Użytkownik

0  

Dieta ma wpływ na cellulit?

kaciek

Debiutant

**

0  

Dieta ma wpływ na wszystko w zasadzie. Nie trafiła mi się jeszcze skuteczna w 100%. W zasadzie nie wiem, jak jeść. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy trenera dietetycznego. Z ciekawszych ofert mam Superty.fit i pewnie się zdecyduję.

rable777

Debiutant

**

0  

możę nie do końca tu chodzi o jedzenie ale o zasade ze nalezy pic co najmniej 8 szklanek wody jeść pełnoziarniste produkty i potrawy mało słone unikać słodyczy za to spożywać więcej cytrusowych owoców w połączeniu z naparem z pokrzyw czy też przyprawionych imbirem.

ja jem rok żywność ekologiczna sklep ekorodziceprzyszlosci to moj podstawowy sklep w ktorym zaopatruje sie w jadlo wszelakie i cellulit zmneijsza sie wazne jeszcze zeby chociazb spacerowac po min 35 25min 3-4 razy w tyg intesywnym tempem jesli ktos nie ma czasu na cwiczenia niech wykonuje dizennie 50 pol przysiadow. to pomaga na tylek i nogi

dariag

Debiutant

**

0  

Da się go uniknąć? Chętnie poznałabym sposób na uniknięcie cellulitu.

Kryska_33

Debiutant

**

0  

Z tym cellulitem to jest ciężka sprawa i samym jedzeniem ciężko go zmniejszyć, a co dopiero zwalczyć, ale warto zmienić nawyki żywieniowe. W połączeniu z innymi działaniami możemy się go praktycznie w pełni pozbyć. Oprócz różnych mazideł polecam zabiegi wszelkiego typu. Ja kupiłam sobie na własny użytek urządzenie do peelingu kawitacyjnego http://mimari.com.pl/pl/p/Peeling-kawita...ieki-/2651 Kiedyś tylko u kosmetyczki go robiłam na samą twarz, a dopiero potem dowiedziałam się, że można go stosować w wielu miejscach. Znacznie zmniejszył się cellulit. Do tego dołożyłam różne, domowe sposoby, typu prysznic raz zimną raz ciepłą wodą (naprzemiennie), owijanie ud folią aluminiową itd To wszystko w połączeniu sprawiło, że mój cellulit zmniejszyć się o ok. 90 %.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS